škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Octavia'm

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kazimd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar dün 2008 Skoda Octavia Elegance alarak aranıza katıldım. Uzun zamandır takip edip beğendiğim bir araçtı. Gözüme batan birkaç parçasını yenilemek için dün servise sipariş verdim. Orta konsoldaki havalandırma ızgarası ve vites topuzu...

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kazimd;473769
Selam arkadaşlar dün 2008 Skoda Octavia Elegance alarak aranıza katıldım. Uzun zamandır takip edip beğendiğim bir araçtı. Gözüme batan birkaç parçasını yenilemek için dün servise sipariş verdim. Orta konsoldaki havalandırma ızgarası ve vites topuzu...

Hayırlı olsun. Octi üzmez sizi.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kazimd;473769

hayırlı olsun hoş geldiniz resimleride bekliyoruz :)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hsg: Kazasız belasız keyifli sürüşler :kyf:

Çevrimdışı kazimd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Yakında yükleyeceğim inş .Sormak istediğim bir şey var. Aracın göğsündeki ESP OFF tuşunun yanındaki tuşların hepsi boş. Bu kısımda lastik basınç sensörü ayarlama tuşunun da olması gerekmiyor mu? Yoksa 2008 modellerde bu özellik mi yok. Vereceğiniz cevaplara şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yok diye biliyorum ama diğer arkadaşlar aydınlatır sizi :)

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kazimd;473791
Teşekkür ederim. Yakında yükleyeceğim inş .Sormak istediğim bir şey var. Aracın göğsündeki ESP OFF tuşunun yanındaki tuşların hepsi boş. Bu kısımda lastik basınç sensörü ayarlama tuşunun da olması gerekmiyor mu? Yoksa 2008 modellerde bu özellik mi yok. Vereceğiniz cevaplara şimdiden teşekkür ederim.

evet boş, lastik basınç sensörü ayarlaması yapılamıyor. Sensörde yok aslında şöyleki, tekerin tur sayısında değişiklik farkedilirse uyarı veriyor. Bu nedenle hassas değil, belirli bir mesafe gitmeden ölçüm yapamıyor.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2014, 20:12:17 Gönderen: ilkerA5 »

Çevrimdışı kazimd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tam anlayamadım Lastik Hava Basınç Sensörü özelliği araçta var mı yok mu?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 2006 elegance'mda hava lastik başın sensörü tuşu var ortada.En sağda ise eirbag iptali lambası.

Vites topuzunun rengi bej mi?Kaça verdiniz siparişi.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı rageofdynax

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kazimd;473851
Tam anlayamadım Lastik Hava Basınç Sensörü özelliği araçta var mı yok mu?
2006 elegance'ımda varsa senin aracında da vardır. Lastik basınç sensörü tam ortadaki olması lazım üzerinde "SET (!)" yazıyor. Yalnızca uyumsuzluk olduğunda yanar. Düzeltme yaptıktan sonra 2sn basılı tutunca da yeni bilgileri hafızaya kaydeder.

Çevrimdışı rageofdynax

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada güle güle kullanın. Sormak istediğim bir şey var, topuz ve ızgaralar için ne kadar fiyat verdiler. Malzeme ve işçilik için?

Çevrimdışı kazimd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ortadaki tuşların en solunda ESP OFF tuşu var. Yanındaki tuşların hepsi boş. SET tuşu yok AİRBAG OFF tuşu da yok. Orta kalorifer ızgarası 270 tl   vites topuzu 113 Tl

Çevrimdışı kazimd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kalorifer ızgarasını kendi ustama taktırdım. Vites topuzu yurt dışından gelecekmiş, 25 günü bulur dedi servisteki yetkili.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octavia seni üzmez yeter ki aynı dili konuş vites topuzu körüksüz satılıyor mu artık ben bej için fiyat alırken hep takım fiyatı veriyorlar

Çevrimdışı Alotel0532

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle aracın hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. . .

bendede 2006 elegance var ortada set duşu var benim işime yaradı hava az inince uyarı verdi hepsini eşitleyip tekrar hafızaya aldım lastik havası kont etmekten kurtarıyor hoşuma gitti . . .