škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri Vitese Takıldığında Sağ Aynanın Aşağı İnmesi

Š_ve_ · 44 · 19853

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
artık amerikan park zamanı geldi...faruk beye duyrulur:)
bidahaki buluşmada kodlamak dileğiyle:dede:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Faruk abi kızacak ama benim kornayı da bi kapatsak çok mabule geçicek sürekli küfür yiyorum, geriliyorum artık kitlerken açarken arabayı :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;474193
Faruk abi kızacak ama benim kornayı da bi kapatsak çok mabule geçicek sürekli küfür yiyorum, geriliyorum artık kitlerken açarken arabayı :)

O kadar dedik sana:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;474231
O kadar dedik sana:D

Abi benim için güzek memnunum ancak insanlar rahatsız olacak diye geriliyorum. Neticede başkalarının özgürlükleri başladığı yerde benimki bitiyor :)

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, geri vitesle ayna yöntemine bende kafayı takmış durumdayım ama hala biryol bulamadım. Tekirdağda bu işleri yapabilicek bir yerde hiç görmedim. Aracı kilitleyip kapatırken korna sesi çıkardığını bir araçta gördüm bende yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba. Teypteki ayarlardak böyle bir seçenek buldum fakat korna sesi değilde kısık değişik bir ses çıkarıyor oda hiç hoş değil.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytuggungor;474647
Merhaba, geri vitesle ayna yöntemine bende kafayı takmış durumdayım ama hala biryol bulamadım. Tekirdağda bu işleri yapabilicek bir yerde hiç görmedim. Aracı kilitleyip kapatırken korna sesi çıkardığını bir araçta gördüm bende yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba. Teypteki ayarlardak böyle bir seçenek buldum fakat korna sesi değilde kısık değişik bir ses çıkarıyor oda hiç hoş değil.

Alarm olan araçlarda korna çalmaz ki kornayı da alarmıda iki farklı araçta kullanıyorum kornayı kesinlikle tavsiye etmiyorum

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüncülere sormanı tavsiye ederim. Ayna olayını kodlayabilirler belki.
Kısık ses veren aygıta gelen enerjiyi, belki kornaya bağlayabilirler.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

aracı kilitleyip açarken neden korna çalsın ki. mantığı nedir? kaçırdığım birşey mi var?
bence üstte konuşulduğu gibi başkaları bol bol söver ancak.
ben şahsen açma-kapama sesini bile kapattım. cık cık yapmasın diye.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;474906
aracı kilitleyip açarken neden korna çalsın ki. mantığı nedir? kaçırdığım birşey mi var?
bence üstte konuşulduğu gibi başkaları bol bol söver ancak.
ben şahsen açma-kapama sesini bile kapattım. cık cık yapmasın diye.

Mert Bey, cık-cık yapan açma-kapama sesini nasıl kapatıyorsunuz? Araçlarımız değişik ancak yine de şansımı denemek istiyorum. Saygılar.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elegance octavianın bolero ekranda ayarlardan yaptım diye hatırlıyorum. CAR düğmesine basında açma ve kapama olması lazım ordan sesi kapatılabiliyordu.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;474942
elegance octavianın bolero ekranda ayarlardan yaptım diye hatırlıyorum. CAR düğmesine basında açma ve kapama olması lazım ordan sesi kapatılabiliyordu.

Balero'larımız farklı demek ki; bende "car" düğmesi yok. Yine de teşekkürler :o

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;474942

Bu "cık-cık" sesinin nasıl iptal edildiğini buldum. Maxi-dot'ta sırasıyla > Ayarlar > Konfor > DWA onayı'na girip burada bulunan kutucuktaki işareti kaldırıyorsunuz.

not: Bunu kendi arabamda(Yeti greenline 1,6 TDİ elegance) uyguladım; yani tüm skoda'larda geçerli olmayabilir :o

Çevrimdışı octia7tdimanisa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar aranıza yeni katılmış 2014 octavia a7 tdi elegance manuel sahibi olarak manisa çevresinde sağ aynayı geri viteste aşağı inmesini sağlayacak bir yer biliyormusunuz. 1.5 ay önce 0 aldım egerenk izmirden fakat serviste bu işlemin yapılamadığı sadece hafızalı koltuklara uygulanabildiği söylendi yada manisa bölgesinde bir buluşma durumu olabilirmi şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuda Ankara'da yardımcı olabilecek olan arkadaş varmı? Şubat ayının başında ankara'ya geleceğim ve bunları halletmek istiyorum. Var ise telefon numarası gönderir ise ben irtibata geçerim. Şimdiden teşekkürler...