škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

insanlar Fabiş`i merak ediyor!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
6 yıldır Fabia sahibiyim.6yıldır en çok cevapladığım soru; bu araba niye bu kadar sesli çalışıyor:) İnsanlar genelde 3 silindire epeyi ön yargılılar.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabayı ilk aldığım zamanlar sorana, merak edene, eleştirene, arabayı över dururdum şöyle iyi böyle güzel falan.

şimdi umurumda değil, eleştirene he diyorum geçiyorum, gücüm anca buna yetti arkadaş. tartışmaya girmenin luzümü yok, kullanan benim.

- ya bu çok sesli çalışıyor, niye böyle enjektör mü bozuk?
+ he bunlar böyle işte (içimden: sesli dediğin motor 100 km de 4 litre yakıyor  a salak!)

- bir vw kalitesinde değil.
+ he , bu da böyle işte (içimden:  s..git, 20 yaşındaki pert pololara 25 bin lira yatır gel.)

- rus arabası mı bu, fabya ne ya?
+ he , yakın sayılır çek.  (içimden: allahın dangalağı, git, alman arabası diye meksika ceddasına paranı yatır. )

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bizim zihnimizin onunde etrafimizi gormeyi engelleyen cin seddinden daha buyuk onyargilarimiz var.onlari yikmayi basardigimizda ulkemiz cok daha guzel ve iyi konumlara gelecektir diye dusunuyorum.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
ben fabiaya binerken kimse arabayı adam gibi bilmiyordu. Şimdilerde ise fabia almaya niyetlenip danışan çok kişi var. Geç farkedildi, değerini anca buldu diyelim :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 2004 model fabiayı 2005 yılında alınca Fabia nedir bilen yoktu..Dikkat çekiyordu. Soranlar oluyordu. Eskiden daha çoktu ilgi. Şimdi millet tanıdı anladı skodayı.. Çoğu kişiye sevdirdim skodayı ama hala skoda yerine vw alırım diyorlar piyasası var diye. Onu da isteyip alamayanlar alman olsun deyip 15 yaşında astralara binerim diyorlar..Benim mantığa ters.. 1999 model astraya bineceğime (kaç kişi üstünden geçti belli değil, orası burası yıpranmış) 2011 model fabiaya binerim içi dışı gıcır gıcır olur en aazından..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dönüp de bana bakmayanın kaynanası ölsün diyo bu ya :D

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabiam iyidir rahattır da.. bir başkası bindiğinde yüksek yolcu koltuğu olmasa daha bir inandırıcı olacak.. sırf rahatlığını görsün diye istemeyerek aracı kullandırmak zorunda kalıyorum..

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet ya bizim araçların neden ön tarafı, arka taraftan daha alçak?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araçlar parasına göre gayet rahat ve ekonomik araçlar.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
banada rooomsteri soruyorlar ticari mi bu diyorlar hayır dediğimde doblomu satınca bundan alıcam diyen bile oldu:p