škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Kasetçalar Parçası Hakkında Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ufuk1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aynı konuyu başka bi forumda da açtım kusura bakmayın mecburiyeteen böyle oldu. konuya gelirsek.

tatilde kullanmak icin arkadasımdan  arabasını  ödünç aldım.  çocuklar oynarlarken kasetçaları bozmuslar  tape den  radyoya geçemiyordum. az cok  elim yatkın bazı seylere  teybi söktüm açtım  kaset mekanızmasındakı plastik parça  kırılmış. fotoğrafını koyacağım.  cihaz radyoya  geçmiyor.  çok mahcubum  arkadasıma da soyleyemedım henuz  cumartesi teslim edeceğim.  çıkmasını  nereden bulabılırım ?? elinde olan var mı ?   kasetcaları satan olursa da alırım.  parçayı satan olursa da  lütfen yardımcı olun izmitte yasıyorum.

teybin resmi  ve kırılan  parça

kırılan plastik parça.

parcayı yapıstırmaya calıstım ama tutmadı ve tam olarak ne sekılde yapıstıracagımı beceremedım lego gıbı oturmadı bırbırıne sanırım kırılma 1den cok yerden olmuş. arkadaslar yardımcı olun lutfen satan olursa alırım teybı ya da parcayı ya da bulabılcegım bı yer tarif edin herkese hayırlı aksamlar kazasız belasız yolculuklar.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kırık parcayi isaretler misiniz. Isiniz zor. Kasetcalar parcalari artik hurdacilarda bile bulunmuyor.
Ne ile yapistirdiniz acaba?

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı CyberWolf

• Fabia Aşığı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen Araçtan orjinal teybi sökmüştüm çalışır halde istersen sana gönderebilirim..

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CyberWolf;475045
Geçen Araçtan orjinal teybi sökmüştüm çalışır halde istersen sana gönderebilirim..

arkadaş almazsa ben talip olabilirim. :D

Bende aynı parça kırılmıştı zira, kenara atmıştım teybi atıl duruyordu.

Çevrimdışı Ufuk1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cyber hocam  tesekkurler   bbuyuk dertten kurtarrısın benı.  istersen o  beyaz plastik parcayı sök onu gönder.  dıger parcalarını  ıhtıyacı olan baska bı arkadas alsın   olur mu ?

Çevrimdışı Ufuk1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
levcho hocam.  sert saglam  bi yapıstırıcıyla yapıstırdım 1 gunde kuruyor epoksil diye okuyoruz ama yazılısı boyle olmayabılır. tam o  kahverengı yapıskan yerlerın oradan kucuk bı plastık parca. tam yerını de tutturamadım zaten sonra eğip bükerken tekrar kırıldı bu resım kırık hali.

Çevrimdışı CyberWolf

• Fabia Aşığı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kusura bakmayın teybi orjinal hali ile satıyorum... İsterseniz Size özel mesaj attım o fiyata gönderebilirim..

Çevrimdışı Ufuk1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
o  fiyata alamam teşekkür ederim cyber hocam. mal sizin tabiki fiyat da sizin.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimkini şu piyasadaki dandik  kaset adaptörü bozmuştu, tak çıkara gelmiyor bu meret

Çevrimdışı Ufuk1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam en azından  elınde olan  arabasında olan  bi üst kapagını acıp su  plastık parcanın guzel bı resmını ceksın de  duzgun bı sekıle tekrar yapıstırmayı deneyeyım. bi yardımcı olun.   lütfen.

Çevrimdışı Ufuk1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bihemta hocam  bi resim upload sitesine resmi yükleyip linkini yollayabilirsin bana.  Çektiysen resmini yollar mısın.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
imgur. com a yükleyip sayfa linkini buraya yapistirabilirsinjz.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
https://imageshack.com/i/iq43m9fYj

bende de o beyaz plastik yapışkanlı , tamir görmüş gibi o kısımdan köşeye doğru bir yay uzanıyor.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2014, 11:47:03 Gönderen: biHEmta »