škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıfır Skoda 1.2 Ambition aldım. Tavsiyeleriniz ve önerileriniz?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umut34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Skoda Fabia 1.2 ambition modelini alarak ailenize katıldım. Aracımı yarın teslim  alacağım. Teslim alım esnasında ve sonrasında ilk kullanımlarda tavsiyelerinizi ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz sevinirim.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:wlc: Hayırlı olsun. Teslim alırken paspas ilkyardım seti fln. onları kontrol et İlk 1000 km sakin kullan yakıt ortalaması artatr ama olur o kadar :)

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;475092
:wlc: Hayırlı olsun. Teslim alırken paspas ilkyardım seti fln. onları kontrol et İlk 1000 km sakin kullan yakıt ortalaması artatr ama olur o kadar :)

aynen kontrol et ısrarla iste bende ilk yardım setini vermedi elimde kalmadı sonra vereyim dedi

Çevrimdışı umut34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Sorduğumda trafik setini biz veriyoruz demişlerdi ama ilkyardım setinin bahsi geçmedi. Mutlaka isteyeceğim.

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun. Benim simdiki aklim olsa hemen kaplama yaptirirdim. Paran varsa bence yaptir. Sifir arac cizilince cok koyo insana :( birde sormasi ayip ne kadar oldu bizim fabisin sıfırı :)

Çevrimdışı umut34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Kaplamadan kastınız sanırım 3m diye bahsedilen kaplama. Bir araştırayım. Fiyat olarak da 34.500 e aldım.

Çevrimdışı ahmet4283

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. ESP standart bayide incelemiştim. 3 kollu direksiyonda şık durmuş.

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet kaplama cok ise yariyor diyolar ama 1000 tl yi geciyor. Tekrardan gule gule kullanin.

Çevrimdışı debulix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Paspaslar orjinal olarak havuzlu tipinden al, pedal seti krom olarak değiştir (Aşınınca), Serviste hareketten belli süre sonra kapıları kilitleme olayı var onu açtır. İlave edilecek bir şey yok zaten, güle güle bin.

Çevrimdışı umut34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler. Evet Esp standart. Kaplamayı biraz araştırdım sırf kaput için 750 dediler. Boya koruma yapalım dediler ama onunda boyaya bir faydası olacağını sanmıyorum. Hareket edince kilitlemeyi aktif etmelerini söylemiştim alırken onu da test ederim.

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Hayırlı olsun, güle güle kazasız, belasız ve cezasız sürüşler..

Sizin yerinizde olsam 2015'i beklerdim, yeni makyajlı kasa gelecekti..

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ahmet1221;475168
Harekette kapilari kilitleme bizde de var mi acaba. 2012 optimal de

Var tabi