škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu ses adamı delirtir (Videolu)

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alp.isb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sevgili Skoda Ailesi
Araçtan öyle bir ses geliyor ki adamı çıldırtır . Sevgili aile acaba bu ses neden yapar sürekli yapmadığı için servise götüremiyorum. Yardımcı olabilircek üstadlar acaba neden yapar ?

http://youtu.be/LBSjZ8VNk2M

http://youtu.be/2yWOumVR0j8

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun :( Serviste bir test Sürüşü yapın ustaya. Çok sinir bozar özellikle benim gibi pimpirikli insanların

Çevrimdışı alp.isb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;475246
Geçmiş olsun :( Serviste bir test Sürüşü yapın ustaya. Çok sinir bozar özellikle benim gibi pimpirikli insanların

Böyle giderse oturur videoyu izletirim ustaya [emoji3]

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Garanti devam ediyorsa servise ilk gidişte not ettirin. Eğer ses duyulmazsa arabayı bırakıp sesi duyana kadar denemelerini isteyebilirsiniz. Alayım sonraki gelişlerde denerim derseniz servise her gidişte not ettirmeye devam edin. Olurda ses garanti sonrası farkedilirse/bulunursa daha önceki notları gösterir garantiden düzeltilmesini sağlarsınız. Benzer birdurum (başka bir ses) Passat'ı olan bir arkadaşın başına geldi.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun farkedilmeyecek ses değil ama doktoru gören hasta iyi olurmuş misali servise gidince çıkmazsa videoyu gösterirsiniz bu ne peki diye genelde bizim servisler adamı başından atmaya niyetli oluyor hele de işleri yoğunsa

Çevrimdışı alp.isb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rertaret;475256
Geçmiş olsun. Garanti devam ediyorsa servise ilk gidişte not ettirin. Eğer ses duyulmazsa arabayı bırakıp sesi duyana kadar denemelerini isteyebilirsiniz. Alayım sonraki gelişlerde denerim derseniz servise her gidişte not ettirmeye devam edin. Olurda ses garanti sonrası farkedilirse/bulunursa daha önceki notları gösterir garantiden düzeltilmesini sağlarsınız. Benzer birdurum (başka bir ses) Passat'ı olan bir arkadaşın başına geldi.

Garanti devam ediyor araç 20 bin de hocam çok haklısınız . Söylediklerinizi dikkate alıcam

Çevrimdışı alp.isb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pharnakia;475257
Geçmiş olsun farkedilmeyecek ses değil ama doktoru gören hasta iyi olurmuş misali servise gidince çıkmazsa videoyu gösterirsiniz bu ne peki diye genelde bizim servisler adamı başından atmaya niyetli oluyor hele de işleri yoğunsa

Yarın gidip ilk işim bu söylediklerini iletmek olucak sağolun hocam bakalım nediyecekler

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alp.isb;475287
Yarın gidip ilk işim bu söylediklerini iletmek olucak sağolun hocam bakalım nediyecekler

önceki aracım laguna idi ön sağ tekerleğinden özellikle kasislerde sanki teker boşa düşüyor gibi ses geliyor direksiyondan bile hissediliyordu kaç tane ustaya servise götürdüm onların test sürüşünde gelmiyor delireceğim artık biri dedi rotillerden geliyor değiştir dedim yok olmuyor yine geliyor en son piyasasından 1000 lira aşağı verdim. Daha 20 bindeki arabada ses normal değil ısrarla nedenini öğrenin sorunu gidersinler Allah göstermesin daha büyük masraf açmasın yada kronik bir soruna çevirmesin.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sanki trigerin rulman bilyasından geliyor gibi. ya da kayış bir yere sürtüyor. hemen baktırmanızda fayda var.

Çevrimdışı alp.isb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;475407
sanki trigerin rulman bilyasından geliyor gibi. ya da kayış bir yere sürtüyor. hemen baktırmanızda fayda var.

Götürdüm servise servis elemanları tanıdık olduğu için özel olarak ilgilendiler ancak arabadaki bu ses sürekli yapmadığı için servis haliyle elemanlar samanlıkta iğne arar gibi deyip ses yaptığında direk buraya gelin dediler . Bakalım ne olcak :)

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah yardım etsin gerçekten çok sinir bozucu: metalin bir ses bencede bilya sesine benziyor

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Tiriger kayışına birşey sürtüyor gibi,yada hareketli bir parça biryerlere değiyor,servis tanıdık bile olsa kayıt ettirmelisiniz,bulamazlarsa servise arabayı bırakıp 1-2 gün test edilmesini eger ellerinde araba varsada bir araba talep ettiğinizi söyleyin

Çevrimdışı alp.isb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;475677
Tiriger kayışına birşey sürtüyor gibi,yada hareketli bir parça biryerlere değiyor,servis tanıdık bile olsa kayıt ettirmelisiniz,bulamazlarsa servise arabayı bırakıp 1-2 gün test edilmesini eger ellerinde araba varsada bir araba talep ettiğinizi söyleyin

Haklısınız böyle bir seçenekte düşünülebilir ancak servis yakınımda açıkcası tanıdıkda olsa bırakma taraftarı değilim ama bakalım inş yolda bırakmaz

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk videoda ses belirgin. Motorun arka kismindan gelmiyor mu ses? Orada da turbo var. Dogru anladiysam turbodan geliyor ses. Triger falan olsa motorun solundan gelirdi ses cunku.