škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 Tdi Dsg start stop

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acarbaran

• amiralgemisi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konu başlıgında ki gibi aracım 1.6 Tdi dsg geçen 2 kez başıma geldi sormak istedi arkadaşımı bekliyordum aracı Park konumuna aldım stop etti kendi kendine daha sonra aradan 5-10 dakika gibi bir süre geçti ayagım frende gazda olmamasına ragmen kendi kendine çalıştı çok şaşırdım tam 5 dakika önce yaptı bunu yine dayyanamadım yazayım dedim

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı acarbaran

• amiralgemisi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;475473
Klima acikmiydi?

Yok kardeş klima falan meselesi degil bak far açık P ye aldın stop etti oturuyorsun normal müzik dinliyorsun durduk yere çalışıyor ne bi klima ne ayagım frende hiç bişey yok klimayı açınca çalışıyor onu biliyorum klima açıklen stop etmiyor denedim onları hep bi sen denesene varsa sende R ye tak geri gel dur P ye tak stop etsin ayagını çek frenden bekle bak çalışırsa bi ayarı vardır olmuyorsa benim arabada sorun var

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimkisi manuel kardesim, bence normal, kontak acikken start stop devreye girse bile arac calisabilir durumda oldugundan elektrik yakacak seyler oldugunda akuden yemeyip araci calistiriyor,

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç makyajsız kasa supero gözüküyo araç oysa auto start-stop yok o araçta. Ancak a7 octavialarda radyo ekranında araç bölümünde son çalıştırma nedeni yazıyor

Çevrimdışı acarbaran

• amiralgemisi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;475482
Benimkisi manuel kardesim, bence normal, kontak acikken start stop devreye girse bile arac calisabilir durumda oldugundan elektrik yakacak seyler oldugunda akuden yemeyip araci calistiriyor,

Nedenin oldugunu bizde aramızda konuştuk arkadaşlarla bu tanıya vardık teşekkürler...