škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yakıt Tüketimi İle İlgili Değerler.. Resimli..

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
buda denizlide biraz şehir içi yaptıktan sonra eve geldiğimdeki değer....

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
buda yakıt aldıktan sonraki değer genellikle şehirler arası ama rampalı yollarda 90 km sabit hızda kullanılmıştır...

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben de uşak-ankara yolunda değerleri veriyorum. 2 resim ile yorumsuz olarak. "başlangıçtan itibaren" olanda şehir içinde yakıt alana kadar yapılan yol dahil olduğu için ortalama hız düşük.

Çevrimdışı oceanix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bunlarda benden olsun. Çok merak edilen 1.2 TSI DSG yakıt tüketimleri....

Bu ortalama normal kullanım...

Bu çok yoğun trafik. Ortalama hızın 20lerde olduğuna bakmayın. Yol açılınca fena asıldım:) Zaten aynı gün normale geçince üstteki fotodaki değere düştü hemen.

Bu da aynı gün şehir içi dışı karışık ama yoğun trafik olmayan bir güzergah.

Bu da başından beri neyse o işte :)

Daha önce dizel doblo kullandım. Benzinli araçlar da çok kullandım. Bu boyuttaki benzinli bir araç için tüketim çok iyidir abiler.. Örneğin çok yoğun trafik dediğim şartlarda doblo 7.5 leri rahat geçiyordu.

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araçta şu sıralar yol bilgisayarındaki değer 7-8'i görmeye başladı kullanım tarzım aynı sakin kullanırım zorlamam arabayı, eskiden 4-5 buçuk civarı idi , aracım 2014 model Tdi Ambition donanımlı (7300 km'de) bu sebepten araçta multimedya ekranı yok , ve yakıt tüketimi değerini aldığımdan beri hiç sıfırlamadım bu yol bilgisayarındaki yakıt tüketimi Ambition donanımlı araçta nasıl sıfırlanıyor acaba bilgisi olan varmı ?