škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bi kaç öneri alabilir miyim?

noxy44 · 40 · 13947

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;476465
Hayırlı olsun, yeni tip lensler orj. gibi duruyor :ok:

eyvallah abi bi de montajı halledersem :)

Alıntı yapılan: bahtsız fabia;476590
kırmızı olandan alayım ben

kırmızısı yoktu siyah ve gri var ek olarak. bi de ben n11.com dan aldım. beyazı 70 tl ye geldi. beyaz alıp kırmızıya boyayabilirsiniz diye düşünüyorum abi.

http://www.n11.com/park-sensoru-orjinal-lens-gorunumlu-yeni-nesil-siyah-lens-P26543375 link de burda

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende su park sensoru isinde tampon delinmeden iceriye bant yapistirilanlara taktim

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;476655
Bende su park sensoru isinde tampon delinmeden iceriye bant yapistirilanlara taktim

Baya baktım ben onlara da normal park sensörü gibi çalışmıyo onlar. Durunca kesiyo sesi sürekli bi hareket istiyo oda tam randımanlı çalılmaz muhtemelen

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda eski yazılarda bir arkadş takmıştı, diğer sensörler 18 cm yakın ötmeye başlarken bunlar 15'e yakın mesafeden ötüyordü fln.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu yeni olanlar daha orjinal duruyor. ilk fırsatta takıcam.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gece ankaraya dönüyorum. yarın halledip fotoları yüklerim sizde bi fikir edinirsiniz abi :) muhtemelen çıtanın 2-3 cm altına yaparım. şu an tek dileğim tamponun iç tarafında malzemeyi yerleştirecek kadar bi el mesafesi olması. yoksa tampon sökülecek bunu da hiç istemiyorum aslına bakarsanız. ha birde cihazın göstergesini aynanın üstüne yapmam bana ne gibi zararlar verir? arkadaşımın aracında tam olarak dediğim yerde. ve araçta müzik dinlerken ciddi bir ses yapıyor. hiç riske girmeyip direksiyonun solundaki boş bölgeye mi yapsam?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kendi adıma söylüyorum bunu. o göstergeyi hiç takmayın. orjinal görünümlü bir alet aldınız. ancak o gösterge bunu bozar. sesli uyarı yetiyor.
illa takacaksanız söylediğiniz yerlerin ikisi de iyi. yan aynalara da bakmak kolay olsun diye genelde sol ön direin dibine takıyorlar gögüsün üstünde.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;476739
...... şu an tek dileğim tamponun iç tarafında malzemeyi yerleştirecek kadar bi el mesafesi olması. yoksa tampon sökülecek bunu da hiç istemiyorum aslına bakarsanız. ha birde cihazın göstergesini aynanın üstüne yapmam bana ne gibi zararlar verir? arkadaşımın aracında tam olarak dediğim yerde. ve araçta müzik dinlerken ciddi bir ses yapıyor. hiç riske girmeyip direksiyonun solundaki boş bölgeye mi yapsam?

Maalesef tampon bayağı sıkışık, sökmeden zor olacak o iş...buluşmaya gelirsen halledilebilir aslında...
Göstergenin gereksiz olduğunu düşünüyorum bende...

Alıntı yapılan: bahtsız fabia;476956
kendi adıma söylüyorum bunu. o göstergeyi hiç takmayın. orjinal görünümlü bir alet aldınız. ancak o gösterge bunu bozar. sesli uyarı yetiyor.
illa takacaksanız söylediğiniz yerlerin ikisi de iyi. yan aynalara da bakmak kolay olsun diye genelde sol ön direin dibine takıyorlar gögüsün üstünde.

+1
hiç olmazsa arka camın üstüne de  olabilir, aynadan bakılır...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı umut_as

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;475646
herkese selam. aracıma arka camlara ve bagaja 2 ön camlara 1 numara film çektirmeyi düşünüyorum. ancak aracı annem de kullanıyor. zaten arkasını görmekte zorlanıyor gece vakti bu ne kadar sorun teşkil eder? ayrıca park sensörü de takmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz marka var mı? son olarak da bir adet bas kabin takmayı istiyorum ancak sökmesi kolay olacak. ben okul amaçlı şehir dışına çıkınca sökeceğim. böyle birşey mümkün müdür? önerilerinizi bekliyorum :)

kardeşim ankara gölbaşındayım  cam filmi ve park sensörü konusunda yardımcı olabilirim eğer yaptırmadıysan hala