škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hyundai i20 Yenilendi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 benzinli sadece otomatik olarak gelmiş tek sıkıntı o olabilir

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;485178
Bugün Ankara grubundan 7 kişi Hyundai'ye çıkarma yaptık. İnanç'a buradan da teşekkür etmek istedim misafirperverliği için. İşini bırakıp uzunca bir süre sadece bizimle ilgilendi. Hem dizel hem benzinli araçları test etme şansı bulduk. B segmentinde araç almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken bir seçenek çıkarmış Hyundai.

:+1:

İnanç abiye tekrar tesekurler.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski i20 ile arasında dağlar kadar fark var, benzinli otomatiğin performansı pek tatmin edici değildi ama dizel i30 un performans gayet iyiydi...

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;485191
Eski i20 ile arasında dağlar kadar fark var, benzinli otomatiğin performansı pek tatmin edici değildi ama dizel i30 un performans gayet iyiydi...
Birazda soforun mahareti tabi :D

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;485190
:+1:

İnanç abiye tekrar tesekurler.
Kesinlikle inanc abiye tesekkurler kac saatini caldik valla :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;485192
Birazda soforun mahareti tabi :D

Senin bindiğin arabanın +20hpsi banko zaten kanka :D

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;485194
Senin bindiğin arabanın +20hpsi banko zaten kanka :D
Test arabasini makasa sokmadik da demeyiz kanka :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben teşekkür ederim arkadaşlar. Sizlerle tanıştığıma memnun oldum. Yalnız torsiyonlu Octavia' dan sonra İ30 ilaç gibi geldi size farkettim. Yeni İ20' nin mart ayında coupesi geliyor. Onunla birlikte 1.0 T-GDI 120 HP 172 NM Tork ve 7 ileri çift kavrama DCT şanzıman gelirse bu aracı kimse tutamaz benden söylemesi. Polo ve Fiesta' dan iyi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Yeni Fabia' yı merakla bekliyoruz. Bakalım hangisi daha iyi olacak.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;485203
Ben teşekkür ederim arkadaşlar. Sizlerle tanıştığıma memnun oldum. Yalnız torsiyonlu Octavia' dan sonra İ30 ilaç gibi geldi size farkettim. Yeni İ20' nin mart ayında coupesi geliyor. Onunla birlikte 1.0 T-GDI 120 HP 172 NM Tork ve 7 ileri çift kavrama DCT şanzıman gelirse bu aracı kimse tutamaz benden söylemesi. Polo ve Fiesta' dan iyi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Yeni Fabia' yı merakla bekliyoruz. Bakalım hangisi daha iyi olacak.

Kesinlikle süspansiyonları muhteşemdi. Ben şahsen İ30 dan böyle bişey beklemezdim vallahi pişman oldum arabaya laf attığıma. İ20 içinse 44 kmdeki bir B segmenti araba için süspansiyonları mükemmeldi. Dizelin çekişinden bahsetmiyorum bile. Ama yinede 1.2 octi RS'le yollara devam :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir çok markada satış temsilcileri ile pek çok test sürüşüne çıktım çok sorular sordum İnanç abi hepsinden daha bilgili ve ilgiliydi hatta İnanç abilerin orda bi hanım efendi gdi motorlar atmosferik mi sorusuna sizde hep zor yerlerden soruyorsunuz diyerek terslemişti beni: :)  keyifli bir gün geçirdik İnanç abiye bize eşlik ve ev sahipliği ettiği için çok teşekkür ederim

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
İnanç bey'in sektörde önü açık canım :) İşi bilen müşteri ona yanaşmalı...

i30'u da mı test ettiniz, izlenimlerinizi yazar mısınız arkadaşlar? İnanç bey'lerin orda görmüşsünüzdür, kapıda satılık bi i30 var kahverengi... Onu alsam nasıl olur :)

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;485237

i30'u da mı test ettiniz, izlenimlerinizi yazar mısınız arkadaşlar? İnanç bey'lerin orda görmüşsünüzdür, kapıda satılık bi i30 var kahverengi... Onu alsam nasıl olur :)
Türker abi i30u ben test ettim. Araba 1.6 dizel otomatik en dolusuydu. ciddi ferah bir araba.. Tepki olarak tork konvektörlü olduğu için geç açılıyor ama 2.500 devirden sonra neye uğradığımı şaşırdım. Süspansiyonu mükemmel. Yakıt konusu düz vites olursa tasarruf yapılabilir ancak otomatik vitesli alınırsa bizzat i30 dizel otomatik sahibi arkadaşımla konuştum istanbul içinde 9 litrenin altını göremedim diyor. Frenleri keskin biraz. Ama iyi tutuyor.. Eksileri olarakta direksiyon hissiyatı yeterince güvenli gelmedi nedense. yola yapışıyormuş gibi hissettirmiyor yani.. Belkide alışık olmadığımdandır. Ama yağ gibi gidiyor yol falan hissettirmiyor maşallah :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;485237

Türker buradan anlıyorum ki Diyarbakır seferinden de eli boş döndün:(
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;485264
Türker abi i30u ben test ettim. Araba 1.6 dizel otomatik en dolusuydu. ciddi ferah bir araba.. Tepki olarak tork konvektörlü olduğu için geç açılıyor ama 2.500 devirden sonra neye uğradığımı şaşırdım. Süspansiyonu mükemmel. Yakıt konusu düz vites olursa tasarruf yapılabilir ancak otomatik vitesli alınırsa bizzat i30 dizel otomatik sahibi arkadaşımla konuştum istanbul içinde 9 litrenin altını göremedim diyor. Frenleri keskin biraz. Ama iyi tutuyor.. Eksileri olarakta direksiyon hissiyatı yeterince güvenli gelmedi nedense. yola yapışıyormuş gibi hissettirmiyor yani.. Belkide alışık olmadığımdandır. Ama yağ gibi gidiyor yol falan hissettirmiyor maşallah :)

Bunların hepsini araba 2 tona yakın ağırlıkte ilerlerken farketti kardeşim benim :)

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;485415
Bunların hepsini araba 2 tona yakın ağırlıkte ilerlerken farketti kardeşim benim :)
Doganin arabayi 2 ton yasamkent yokusuna vurduktan sonra bu hicbiseydi emin ol :D