škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lütfen samimi cvp veriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakangurler

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2005 model gümüş gri 1.4 TDİ ÇİFT KIRMIZI fabiam var 160.000 Km de. değişeni yok boya yok. ufak tefek uzun yolda taş gelmesi sonucu çizikler vardı aldığımda üzerinde onlarıda rutuş attırdım.. Arabadamda hız sabitleyici ve sanruf yoktur sadece. onun dışında abs, soğutmaşı torpido hepsi mevcut. fabiam stejin vagon veya uzun olan değil ufak olandandır...

ekstra takılan;

arka park sensörü
x-zenon sis-far vardır.
camlar filmli
üzerinde aldığımda dvd mp3 video tv oynatıcı vardı.
iki adet pioner hopörlör vardır.

arabada tek kusur olarak gördüğüm şöför koltuğunda ufak bir yıpranma vardır.

fotoğrafta atacağım ama atmayı bilmiyorum arkadaşlar... yardımcı olursanız onuda atarım.

ev alma gibi bir fikrim var bu yüzden arabanın ederini merak ediyorum. fikir edinmek istiyorum...

Yorumlanız için şimdiden tşk ederim...

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
19 ile 20 arası değeri var ben alalı bir ay oldu aynı kasa teyp harici herşey aynı ambiante donanım 19 a aldım

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 ay önce  ilk sahibinden 2006 model 1 değişen, 1 boyalı 122000 km de tek kırmızı TDI ambiante sedan fabiayı 19000 e aldık arkadaşa...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
21-22 den ilan verin bence şuan sahibinden deki değerler çok yüksek. 19 a koyarsanız ertesi gün satılır. belki 21 gibi rakamlara verebilirsiniz. birde dizel olunca fiyat dahada uçuyor. aracı sattıktan sonra aynı modeli aynı paralara bulamıyorsunuz malesef

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çift kırmızı lar 80 bg mi oluyor?  Önde radyatör un orada inter cooler var mi acaba? bir de 5. vites 3000 devirde arac kac goruyor?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;475834
Çift kırmızı lar 80 bg mi oluyor?  Önde radyatör un orada inter cooler var mi acaba? bir de 5. vites 3000 devirde arac kac goruyor?

Şimdiye kadar gördüğüm TDI lar içinde anlayabildiğim kadarı şu;
hepsi siyah>70 HP
1 kırmızı >75 HP
2 kırmızı >80 HP
Ayrıca geçenlerde sanayide gördüğüm 70 HPlik classic TDI da intercooler vardı.(Sağ sis farı arkasında)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;475860
Şimdiye kadar gördüğüm TDI lar içinde anlayabildiğim kadarı şu;
hepsi siyah>70 HP
1 kırmızı >75 HP
2 kırmızı >80 HP
Ayrıca geçenlerde sanayide gördüğüm 70 HPlik classic TDI da intercooler vardı.(Sağ sis farı arkasında)

internetten araştırdğım kadarıyla kırmızısı olmayan 75 likler de varmış.

herhalde 2005 e kadar makyajsız kasada bir 75 bir de 80 bg olmuş,
sonra benim aracın kasalarında 70 ve 80 bg diye iki seçenek olmuş.

Şimdi şundan soruyorum, araca chip yaptıracağım. iki günde turboyu elime almak istemiyorum.  75 ve 80 bg olanlar yaptırmış eyvallah, ama 70 liklerde yaptırana rast gelmedim.  radyatörün oraya baktım intercoolera benzer birşey de göremedim. Bir aydır kafayı yedim, deli gibi araştırıyorum çek sitelerinde.

@hakangurler konunu sabote ettim kusura bakma. Güncel olarak bence 19-22 arası gider. Ama şu zamanda satmaya bak, yıl sonuna doğru millet ikinci elden ziyade sıfıra yönelir.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;475864
internetten araştırdğım kadarıyla kırmızısı olmayan 75 likler de varmış.

herhalde 2005 e kadar makyajsız kasada bir 75 bir de 80 bg olmuş,
sonra benim aracın kasalarında 70 ve 80 bg diye iki seçenek olmuş.

Şimdi şundan soruyorum, araca chip yaptıracağım. iki günde turboyu elime almak istemiyorum.  75 ve 80 bg olanlar yaptırmış eyvallah, ama 70 liklerde yaptırana rast gelmedim.  radyatörün oraya baktım intercoolera benzer birşey de göremedim. Bir aydır kafayı yedim, deli gibi araştırıyorum çek sitelerinde.

@hakangurler konunu sabote ettim kusura bakma. Güncel olarak bence 19-22 arası gider. Ama şu zamanda satmaya bak, yıl sonuna doğru millet ikinci elden ziyade sıfıra yönelir.
Bende 2005 makyajli kasa vardi ve 75 bg idi,

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;475886
Bende 2005 makyajli kasa vardi ve 75 bg idi,

işte şimdi karıştı ortalık :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
''DDŞ'' nickli Doğukan'ın fabia  2005 model ve o da 75 lik ...
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2014, 13:16:48 Gönderen: Engin E »

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;475965
''DDŞ'' nickli Doğukan'ın fabia  2006 model ve o da 75 lik ...

o remap yaptırmış gayet de memnun ama ondaki ile bendeki motor yazılım harici aynı mı, turbo kanatları falan vs aynı mı bilemiyoruz :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bendeki 2005 75lik diyip carsiyi hepten karistiriyorum :)

Yazilimi yaklasik 80.000km dir sikintisiz kullaniyorum. Ancak intercoolerin olmamasi can sikici. Yazilimdan once intercooler takip oyle yazilim yapmak en mantiklisi bence.

Piyasaya gelicek olursak su siralar yuksek. 19-22 belki tutturursaniz 23 e kadar yolu var. Unutmayin elinizdeki arac dizel ve en az yakanindan. Devir ekonomi devri. Herkesin gozu dizel arabada ve elinizdeki dizel bir vag dizeli uzun yillar kmlerce sorun cikartmayacak bir arac yani. Alacak adam 2-3 milyar asagisina belki benzinlisini alabilir ancak lpg li dahi olsa 1 yilda aradaki farki cikartacak zaten birde lpgnin bozdugu motor parcalari (bobinler vs.) da goz onune alininca dizel araca olan ilgi kat ve kat artiyor.

Turboya gelince muhtemelen 70likle aynidir. Birtek ibizalarda degisken acili turbo var fabialardaki ayni diye tahmin ediyorum.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;476019
Bendeki 2005 75lik diyip carsiyi hepten karistiriyorum :)

Yazilimi yaklasik 80.000km dir sikintisiz kullaniyorum. Ancak intercoolerin olmamasi can sikici. Yazilimdan once intercooler takip oyle yazilim yapmak en mantiklisi bence.

Doğukan kardeşim hani senle konuştuk ya ondan beri düşünüyorum biliyor musun ? :)

Bende de intercooler yok ve kmsi yüksek . Yabancı forumları delik deşik ettim hep çekçe öğrendim resmen :) Hala da kafam karışık. Turboyu elime alırsam hanım evden içeri sokmaz beni :)

Bu arada sana katılıyorum. Bizdeki dizeller , güncel  dizellerden değil. Tıkandım, beni açsana falan demiyor.  Gİderi var yani.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turbo isi %30 sans %70 kullanim ve bakim isidir. Uretiminde bir hata yoksa ve dogru sekilde kullanilip olmasi gerektigi gibi bakim yapildiysa hicbirseycik olmaz. Bugun benim araba 218.000 oldu. O turbo 300.000 e kadar gider 300.000 de bi revize edilir 300-500₺ harcanir sonra kullanmaya devam.

İciniz rahat olsun yani. Ama bence intercooler baglamak lazim yazilimdan once