škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia almalı mıyım ?

seyf80 · 43 · 11480

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğru olabilir...
servislerde çok gördüm, basit kazalı arabanın düzelebilecek parçasını, hiç uğraşmadan hemen değiştiriyorlar...yani dediği gibi de olabilir, başka türlü de...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı seyf80

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim bütçem de en fazla 30.. osmaniye ve çevresinde bulamıyorum arkadaş. 1.4 ambient dinamik istiyorum veya optimal.

Çevrimdışı ankara

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Belki de bu konuyu tekrar hortlatmanın zamanı geldi.

2011 Ambiente Dynamic 1.4 veya 2012 optimal 1.4 araçlar için 1,2 parça önemsiz yerlerde boya olsa da olabilecek şekilde en uygun fiyat nedir? Piyasada 31'den açılıyor kapılar. LPG'siz bir çoğu. Bu araçlara 27-28'den fazla vermeye değer mi?

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
195 55 15 starmax st 760 ultra sport var aracımda

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende ilk aracımı aldım geçenlerde.. konuyu açan kardeşim. önceden jetta, golf ve opel marka arabaları uzun süre babamın sayesinde kullanmışlığım var. şimdi kendi arabamızı aldık eşimle ve sana fiesta ile filan hiç bir şekilde kıyaslanamayacağını söylemek isterim. benim araba 1.2 tsi motor var. 1.2 seni aldatmasın kardeş bak fiesta opel arabaları tek geçer bana göre.. sonuçta dediğin gibi vw- audi karışımı motor var.. tavsiyem sana başka hiç bir modele bırakma kendini..... birde arkadaşlar nasip var herşeyden önce..bende boya takıntısı olan bir kişiyim araya araya taa tokattan buldum aracımı ve nerdeyse sıfır gibi kullanmış birinden aldım şükür.. darısı size inş..

Çevrimdışı ankara

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: radnuf;485948
Bende ilk aracımı aldım geçenlerde.. konuyu açan kardeşim. önceden jetta, golf ve opel marka arabaları uzun süre babamın sayesinde kullanmışlığım var. şimdi kendi arabamızı aldık eşimle ve sana fiesta ile filan hiç bir şekilde kıyaslanamayacağını söylemek isterim. benim araba 1.2 tsi motor var. 1.2 seni aldatmasın kardeş bak fiesta opel arabaları tek geçer bana göre.. sonuçta dediğin gibi vw- audi karışımı motor var.. tavsiyem sana başka hiç bir modele bırakma kendini..... birde arkadaşlar nasip var herşeyden önce..bende boya takıntısı olan bir kişiyim araya araya taa tokattan buldum aracımı ve nerdeyse sıfır gibi kullanmış birinden aldım şükür.. darısı size inş..

Ne kadara aldınız acaba? Aracınızın yakıt tüktimini de paylaşır mısınız?

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kardes az yaksin Clio 4 al dizel veya 0.9 Touch . Konfor yok söylim. Fabia ağır araçtır az da yakmiyo 1 100 kg araç 1.2 motor az gibi atik degil 100 km de 8 lt yakar bilgin olsun trafikte ve bulunduğunuz yerle alakalı

Çevrimdışı elektron52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 2011 1.4 Fabia var.  Evet araç ağır ama konforlu. Lpg de ekonomik. 34 litre lpg ile 500 gidiyorum.

Çevrimdışı ankara

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elektron52;486059
Bende 2011 1.4 Fabia var.  Evet araç ağır ama konforlu. Lpg de ekonomik. 34 litre lpg ile 500 gidiyorum.

Çok iyi rakam cidden. Ambiente, Dynamic, Optimal'den hangisi?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 fabia kasası emsallerinden gerçekten ağır ve tüketimi şehiriçinde 8 den aşağı düşmez.
LPGde ise sadece yürür o kadar, lpg de az yakabilir ama atak olmadıktan sonra neye yarar??
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı GTIGOKHANNN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bence 1.2  htp motor hem yeni sistem motordur hemde çift egzantirik olması , triger in zincirli olması hemde yeterince performanslı olması sebebiyle lpg gerektirmeyen bir araçtır. bence 1.2 güzel bir seçim olacaktır. hakkında hayırlısı olsun.

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kendi fikrim '' yakıtı düşüneceksem toplu taşıma aracını tercih ederim yada 2 tekerlekli araç ''
 bende 2011 model 1.2 style panaroma Roomster var (70bg) yakıtımı sürekli Shell den alırım katkısız olandan şehir içi Bursa da 6.5- 7.5 arası yakıyor. şehir dışı araba yüklü iken Ekim ayında Kütahya (merkez) Bursa arası 5.4 ortalama ile (90 - 120 km arası hız) gittim geldim performans olarak yarış yapmayacaksan normal kullanıcıyım ama hızlanmam gerek dediğinde benim arabam 176 km/h daha yukarı çıkmadı hatta rampa aşağıya bastım banamısın demedi gitmiyor. Ama emsali olan 1.2 motorlu araçlardan kat kat üstün ve triger kayış derdin yok. (turbolular hariç)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EMİR_EFE;518008
...Ama emsali olan 1.2 motorlu araçlardan kat kat üstün ve triger kayış derdin yok. (turbolular hariç)
TSI olanlarda da kayış yok zincir var.:wnk: Yeni nesil 1.2TSI olanlarda kayışlı sisteme geçmişler.:wnk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!