škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Karadeniz Turu (200 Foto)

Can · 35 · 8660

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Nan tombikler niye haber vermiyonuz, siz ilk geçerken samsundaydım, dönerken de belki de safranboluda mıydım ne.. Helal olsun, hem gezi hem de paylaşım süper olmuş. Ziganadaki geçtiğiniz yerlerden de geçtiğimiz cuma günü geçtim. Ayderde çadırda yattığınız için ayrıca helal olsun demem lazm.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel bi gezi olmuş resimlerle ve içten anlatımıla ağzımızın suyu aktı...

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10 numara bir gezi olmus. konu da resimler de harika.  Özellikle Ayder yaylasi resimlerine gozum kamasti.
Engin in dediği gibi gençliğinizin ve bekarlığinizin kıymetini biiin. Evlenince hele de çocukla böyle bir gezi hayal otesi.

Bu arada arac 1.6 tdi herhalde degil mi . gayet iyi yakmis bi kadar yukseltiye dere tepeye.  Tek sıkıntı bozuk yol sanirim belki giderken duster vs yüksek bir arac kiralansa gidilse daha rahat edilir zannimca.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;476023
Teşekkürler herkese :) Tadı damağımızda kaldı vallahi,belki seneye Amarok gibi bir araç kiralayıp tekrar gidebiliriz :)
Aslında uzun yolda yüksek aracın eziyetini cekmeye gerek yok, Samsundan veya Trabzonda sadece yaylalara cıkacagın zaman icin Amarok, Duster vs kiralayacaksın, bosyere 1 haftalığına koca aracın kirasını ödenmemis olur, sadece kirası degil, yakıtıda yüksek olur, seninki 4-5lt yakıyorsa Amarok 8-10lt yakacaktır,

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam dışarı çıkıyordum bu sayfaya denk geldim ve fotolarla anlatımdan sarhoş oldum. Dışarı mışarı çıkamadım, imrendim... Helal olsun gençlere ;)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sırf bu tip gezi için 4x4 panda alıp gezesim var :D

Maşallah çok güzel bir gezi olmuş :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde paylaştığın Panda çok şıktı...4x4 ayrı bir güzel yapmışlar...3 kişilik bir aile için  Türkiye'nin yollarında ideal
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O yollarda benim kendimce anladığım tek şey,altındaki araba güçlü olacak arkadaş :) Fabia hiç üzmedi bizi sırtındaki yüke rağmen,kuduz gibi her yere tırmandı,Poloyla gitsek yazılım olmadığı için belki o kadar rahat edemezdik,düz yolda anlaşılmıyor ama dağlara tırmanırken cidden güç gerekiyor..

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O tarz yollarda 4 kisi olunca bide cekis farkini hissediyorsun gercekten, yine sizinki 1.6 tdi, ben 3 silindir 1.4 tdi klima acik 4 kisiyle Samsun Sinop virajli ve yokuslu yolda epey hissetmistim, devirli kullanmak zorunda kalmistim,

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bir fotoroman olmuş, gezmiş gibi olduk.:) Teşekkürler..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet dağlık yolda güçlü araba candır ;) icabında 5 kişi klima açık rampa çıkmak var.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizel araba gerçekten farkediyor uzun yolda. Bolu dağı rampasında 1550 kg ağırlığı ile klima açık halde banamısın demiyor. 1.3 olmasına rağmen. Yani yeterli. Zaten gaz pedalı torku hissettiriyor. Benzinli 1.2 lerden sonra iyi alıştık bakalım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayni hacimli benzinliye gorede cekisi iyidir, torku yuksek, sonucta agir tasimaciliktada tercih ediliyor.
Ama benzinli gibi sessiz olamaz,

Çevrimdışı atonal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Süper bir gezi olmuş. Kısmet olursa seneye böyle bir gezi planlamak istiyorum :)