škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyonda Şok Fiyat..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
süper bişi uzun yolculuklar için
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;41998
süper bişi uzun yolculuklar için

hocam uzun yolda yol zaten belli :kiki:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim gibi bilmediğiniz yollardan gitmeyi tercih eden biri iseniz çok işe yarıyor.Ben googlemaps ile yolumu buldum.Müthiş haz veriyor, teknoloji işinize yaradığında..:)

Şehir içi-dışı işe yarar bu tip cihazlar..Tabi çok adres bulmak ile uğraşıyorsanız benim gibi :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
video izlenebilenleri tercih ederdim, mümkünse tv de izleyeyim lütfen :-)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;42000
hocam uzun yolda yol zaten belli :kiki:
bundan kastım belli ama yorgunu yokuşa sürmek istersen ne diyebilirim ki hakan.şehirler arası yolculuk ve haliyle bilmediğiniz yollarla ve adreslerle:hanz::kiki:

fabialife

• Ziyaretçi
geçen hafta piranha Escalede 3 boyutlu (3D) 4.3" dokunmatik ekran modelinden metrodan 199 lira 12 taksitle aldım. gerçekten çok güzel ve teferruatlı bir cihaz.
Windows CE 5.0 tabanlı işlemcisi var.
81 il destekli 2009 harita, 01.01.2011 tarihine kadar ücretsiz güncelleme ücretsiz.
türkçe sesli yol tarifi, Mp3-Mp4 oynatma, pusula, yol bilgisayarı (aracın anlık hızını, aracın varış noktasına olan uzaklığını,kalan süreyi tek ekranda gösteriyor.
USB port ve SD/MMC kart okuyucu mevcut.
kalite ve görünüş olarakta tatminkar.5" ya da 4.3" alacak arkadaşlara tavsiye ederim. (5" cihazın özelliklerini bilmiyorum ama muhtemelen 4.3" olandan az değildir.)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;42029
geçen hafta piranha Escalede 3 boyutlu (3D) 4.3" dokunmatik ekran modelinden metrodan 199 lira 12 taksitle aldım. gerçekten çok güzel ve teferruatlı bir cihaz.
Windows CE 5.0 tabanlı işlemcisi var.
81 il destekli 2009 harita, 01.01.2011 tarihine kadar ücretsiz güncelleme ücretsiz.
türkçe sesli yol tarifi, Mp3-Mp4 oynatma, pusula, yol bilgisayarı (aracın anlık hızını, aracın varış noktasına olan uzaklığını,kalan süreyi tek ekranda gösteriyor.
USB port ve SD/MMC kart okuyucu mevcut.
kalite ve görünüş olarakta tatminkar.5" ya da 4.3" alacak arkadaşlara tavsiye ederim. (5" cihazın özelliklerini bilmiyorum ama muhtemelen 4.3" olandan az değildir.)
peki kullandığınızda verilerin doğruluk oranı nasıl,bilgilerle gerçekler örtüşüyormu?mesela cihazdaki hız göstergesiyle araçdaki aynısını gösteriyormu,haritadan sapma oluyor mu?ayrıca arka park sensörü olanlar bu cihaza bağlayarak görüntülü hale getirebiliyor mu?

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Fenomen cihaz ile ilgili değil ama ;

Hız göstergesinde 4-5 Km lik bir yanılma payı vardır.Yani Araçda 100 Km ile gidiyorsan Polis(Radar) ve ya navigasyon senin hızını 95-96Km görüyor...Bu genelde tüm araçlarda böyle ama skoda için bilemiyorum bizim VW lerde tam 5 Km bir yanılma payı var Navigasyondan bakıyorum hiç şaşmıyor hep 5 Km fark :D Radarın önünden de normalde %10 + 5 Km hız ile geçiyoruz :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sercan bey sizin navi orjınal aracınkı mi yoksa yukardaki linkte verilen mi?

Çevrimdışı cemdgn89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu cihazların içindeki yazılımı değiştirmeyi bilen varmı.Tabi ücretsiz olarak:).
Atıyorum garmin yüklenebilir mi pıranha ya?

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;42031
peki kullandığınızda verilerin doğruluk oranı nasıl,bilgilerle gerçekler örtüşüyormu?mesela cihazdaki hız göstergesiyle araçdaki aynısını gösteriyormu,haritadan sapma oluyor mu?ayrıca arka park sensörü olanlar bu cihaza bağlayarak görüntülü hale getirebiliyor mu?
araçta kullanma şansım olmadı, sadece aldığımda metrodan eve gelirken denemek istedim. çok teferruatı var o nedenle kullanamadım. evde 2 saat kadar karıştırdım menüyü, daha önce hiç nevigasyon kullanmadığım için artık ilk uzun yolda denemeye çalışacağım.
zaten alışıp özelliklerini öğrenmek benim için biraz zaman alacak herhalde.
hafıza kartı takıp denedim, MP3, MP4 olatında görüntü ve ses açısından başarılı ayrıca resim dosyalarını da açıyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemdgn89;42085
Bu cihazların içindeki yazılımı değiştirmeyi bilen varmı.Tabi ücretsiz olarak:).
Atıyorum garmin yüklenebilir mi pıranha ya?

win CE 5 olduğundan yüklenebiliyor :ok:

Cihaz 5" boyutunda superB deki ekran 7" artık büyüklüğünü hesaplayın siz..

Km olarak arabanın kadranı 3-4 km/h fazla gösteriyor bende denedim..

Kendi telefonumda garmin yüklü agps ilede çok rahat roto buluyor bağlanması 15-20 sn sürüyor ama bu cihazlarda bu 2 dk yıda bulabiliyor ne yazıkki..

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaslar,

TOMTOM XL navigasyondan aldım, kurcalıyorum su aralar, video oynatamıyormu bu alet, özellikleri, kullanımı hakkında bilgisi olan varmı? yorumlarınızı alabilirmiyim lütfen,

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;42031

önce cihazın en son yazılımını  internetten ücretsiz yükledim daha sonra memlekete giderken denemek için kullandım.
cihaz gerçekten harika sesli ve görsel yol tarifini harfin yerine getiriyor, rota dışına çıktığınız zaman sizi sesli ve haritada uyarıyor.
denemek için memlekette rotadan saptım alet beni doğru rotaya çevirmek için kafayı yedi. Isparta da bile  her sokakta yeniden doğru rotayı anında doğru ve eksiksiz olarak veriyor ve uyarıyor. ben ısrarla yanlış rotadan devam ettim. alette devamlı suretle doğru rotayı yeniledi.
2 ya da 3 boyutlu sade veya teferruatlı harita kullanabiliyorsunuz, haritalar güncel ve gerçeğe uyuyor, hız limiti aşımını aktif hale getirirseniz, 90km, yol güzergahındaki kayıtlı meskün mahallerde 50 km.yi ve son sürat olarak ayarladığınız km. geçerseniz sözlü ve ekranda işaret olarak yine ikaz ediyor.
sürat konusunda alet doğru ama her aracın ekranında sapma olduğu gibi benim araçta 5 km.  falan fazla gösteriyor.
güzargahı, kısa, ekonomik,hızlı vb. olarak hesaplayıp km. ve yolculuğun süresini saat olarak bütün altarnatifleri size sıralıyor. seçtiğiniz altarnatifi rota olareak bekirledikten sonra yoculuk esnasında kaç km. ve kaç saatlik yolunuz kaldığını ekranda sürekli olarak gösteriyor.
güzergahtaki rest.,otel, petrol,tamirci ,banka vb. işinize yarayacak ne varsa gösteriyor.
daha çok fazla özelliği var.kesinlikle tavsiye edeceğim bir alet. bu hafta metroda gördüm, ince modelide çıkmış ama vitrinden gördüğüm kadarı ile bizimkiler kadar sağlam görünmüyor ama ele alıp incelemek lazım.