škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb'imin 7,5 Yıllık Evrimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;560561
Abi geçmiş olsun bunca karaktersizin olduğu bi yerde buna şükür dedirtiyolar insana

Sağ olasın. Cumartesi Berkay ile bir bakacağız ne kadarını halledebiliyoruz diye...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;560575
Geçmiş olsun Ender.

Sağ ol Can, bahtsızlıkta sınır tanımam...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Can sıkıcı durum ama çok  takmamak lazim. Ben de aracı aldım 10 gün sürmedi birisi arka arka kaçırdı ve sağ iki kapıya dokundurdu 2 küçük göçük oluştu, geçenlerde Kayseriye giderken durduk yere köpeğe çarptım, yine çok küçük hasarla atlattım. Bunu şunun için anlatıyorum, baktım çok kafaya takıyorum, bıraktım artık ne olursa olsun(desemde inanma).

Bunu yapan insan evladına sormak lâzım ayni şey senin aracın başına  gelse ne yapardın. Yine de geçmiş olsun bunla, en büyük sıkıntınız da bu olsun diyelim. Sağlık sıhhat yerinde olduktan sonra(Ankara olaylarından sonra moralim iyice yerlerde) hepsi gelir geçer.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Başka bir vatandaş da sağ olsun nasıl becerdiyse bagaj kapağını çizmiş boylu boyunca; bunu da sabah gördüm.

Dediğim gibi bunlar sıkıntı değil; ben bu yaratıklardan sıkıldım artık. Bagajdaki çizik için mesela not yazsa özür aramam bile, eyvallah der geçerim. Ama bir tespit edebilsem şu an kim olduğunu üstünde uygulayacağım bayağı bir fantazi var aklımda...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;560657
Başka bir vatandaş da sağ olsun nasıl becerdiyse bagaj kapağını çizmiş boylu boyunca; bunu da sabah gördüm.

Dediğim gibi bunlar sıkıntı değil; ben bu yaratıklardan sıkıldım artık. Bagajdaki çizik için mesela not yazsa özür aramam bile, eyvallah der geçerim. Ama bir tespit edebilsem şu an kim olduğunu üstünde uygulayacağım bayağı bir fantazi var aklımda...
Anneleri para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye giren insanlar bunlar.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.  Bizim de dönem başladı, dakka bir gol bir, birisi kaputu çizmiş . ne yapsam bilemedim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ender geçmiş olsun,

Konu ile alakalı olmayacak ama, Berkay'ın  şu bej döşemeler için bir uygulaması olur mu acep? Benimkiler iice rezil durumda artık.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;561034
Ender geçmiş olsun,

Konu ile alakalı olmayacak ama, Berkay'ın  şu bej döşemeler için bir uygulaması olur mu acep? Benimkiler iice rezil durumda artık.

Benim de döşemeler bej, geçen bahar detaylı temizlik yaptı Berkay, sonuçtan son derece memnun kaldım. Halleder seninkileri de.  Ben yine bahari bekliyorum.

Özel önem arz eden bir leke varsa bana foto gonderirsen Berkay'a gösterip fikir alabiliriz.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ender,

Hem güle güle kullan, hemde geçmiş olsun demek istiyorum. Ne yazık ki bu tür olaylar sürekli olacaktır. Bende bu şekilde oluşan bir çok iz mevcut.

Yapılan tüm uygulamaların tutarı nedir? Jantların plastidip mi halen yoksa boya mı?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;561042
Ender,

Hem güle güle kullan, hemde geçmiş olsun demek istiyorum. Ne yazık ki bu tür olaylar sürekli olacaktır. Bende bu şekilde oluşan bir çok iz mevcut.

Yapılan tüm uygulamaların tutarı nedir? Jantların plastidip mi halen yoksa boya mı?

Teşekkür ederim Yusuf. Jantları geçen ilk baharda parlak siyaha boyattım.

Uygulama konusunda fiyat vermem doğru olmaz, zira Berkay aracın durumuna göre fiyat belirliyor standart fiyatlamadan ziyade.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;561046
Teşekkür ederim Yusuf. Jantları geçen ilk baharda parlak siyaha boyattım.

Uygulama konusunda fiyat vermem doğru olmaz, zira Berkay aracın durumuna göre fiyat belirliyor standart fiyatlamadan ziyade.

Benim jantlara yıkamacıda birşey sıktılar, parlak siyah mat oldu. Bunu çözebilir mi?

Sırf bunlar için Ankara'ya gelebilirim ancak bana fiyat vermesi lazım ki geldiğime değsin :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;561059
Benim jantlara yıkamacıda birşey sıktılar, parlak siyah mat oldu. Bunu çözebilir mi?

Sırf bunlar için Ankara'ya gelebilirim ancak bana fiyat vermesi lazım ki geldiğime değsin :)

Yusuf iyi şekilde belli olacak biçimde bana birkaç tane fotoğraf atar mısın, e-postamı özelden yazayım sana. Ne sıktıklarını da öğrenebilirsen daha iyi olur tabii.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Walla rezalet durumdalar. Arka on. Hatta kol dayama. Ben de havalar kotuyken temizletmek istemedim kurumaz diye.

Oralara yolum duserse birkac gun onceden hem randevu alurim hem de resimleri atarim ki hazirlikli olsunlar :)