škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

triger degisimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibrahim glc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim.bende Skoda hastasiyim bende 2011 1.4 16v fabia var size bisey danismak istedim.2    3 ay önce arabami bakim için servise goturdum servisdeki arkadaşlar triger kayisinin değiştirmeli önerdi bu arada arabam 70.000 de sizce de değiştirmek gerekirmi kaç binde veya kaç yilda degisir . servis 800 TL 1000 TL arasi bisey söyledi yardimci olursanız sevinirim

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
genelde 60000 veya her 5 yılda değişir triger seti. arabayı yeni almışsanız kafanızın rahat olması açısından değiştirmenizi tavsiye ederim. ama servis neredeyse 2 katı fiyat çekmiş. piyasada 450 500 civarı bir fiyata değişiyorlar.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Triger kayışı 90 000 km veya 4 yılda bir değiştirilir, bu durumda 2015 ve/veya 20 000 km sonra değiştirmeniz gerekir, önce değiştirip, boşa masraf yapmayın.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emim olun ki özel servis yarı yarıya fiyat çeker. Bence de içinizin rahat etmesi için değiştirin :ok:

Çevrimdışı tumer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben dün 1.6 jettanin triger V kayışı ve devirdaim pompasıni değiştirdim arti 70000 bakımı yapıldı ozel serviste 590 lira tuttu bunun 130 lirası yağ.  Servise gitseydim en az 1250 isterlerdi diye düşünüyorum
Using Tapatalk

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de 60 bin oldu.. 4 yıl doldu.. değiştirmedim.. kayışa baktım tertemiz.. çatlama vs. yok diye bir sonraki bakıma bıraktım..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten 4 yılda illa kopacak diye birşey yok, belki 8 senede de kopmaz, ama hertürlü kullanım koşuluna, insan tipine, iklim tipine göre ''sağlama almak adına'' böyle bir süre vermişler, yani diyor ki ''kesinlikle 4 yıldan veya 90 000 den önce kopmaz, ister arabistanda kullan, ister sibiryada''..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ibrahim glc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar çok sagolun beni ayrinlattiginiz için Skoda kardeşliği :)