škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2006 fabia tdi yardım

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkdaşlar merhaba.araba alma arefesindeyim. çocuklarım olduğu için sedan fabia bakıyorum.bi tane buldum ancak özelliklerini tam olarak bilmiyorum ve maalesef öğrenemedim.
araç 2006 model 1,4 tdi motor fabia sedan makyajlı kasa.ambiante model

acaba özellikleri nedir.forumda bazı cevaplar buldum ancak biraz karışık geldi. yardım ederseniz sevinirim.

abs klima varmı
asr esp  varmı
cruise kontrol var deniliyor varmı
vb.
teşekkür ederim.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada teknik verilere ulaştım. donanım bilgileri konusunda hala yardım bekliyorum

http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=14176

bu siteden tüm marka model ve değişik kasaların bilgilerine teknik ulaşabilirsiniz

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2007 sedan ambiante sahibiyim..4 hava yastığı klima abs elektrikli ve ısıtmalı aynalar çelik jant vs merkezi kilit..asr esp yok bagaj geniş içi biraz dar özellikle arka kısım daha dar kalabalık aile değilsen uygundur.yakıtı haddinden fazle ekonomiktir tavsiye olunur bizde 2 sedan bi hacthbak fabia var gayette memnunuz

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
cruıse control benim aabamda yok ama olan seriler gördüm tabi kendimi taktırdı orjinalmi bilmiyorum benim bildiğim yok

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizellerde asr esp yok.en dolusunda (ambiente)4 hy abs klima elektrikli ön camlar var.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turbo intercoolerli dizel motor, ABS, 2 cam elektrikli, yarı otomatik klima (klimatik), yol bilgisayarı, cd çalarlı radyo, elektro hidrolik direksiyon, UK merkezi kilit, harita okuma seçenekli tavan lambası, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, (sis farı ve cruise control opsiyonel.)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok teşekkür ediyorum. 120.000 km de 21,500 tl ye buldum. 2006 model tdi ambiante.kısmetse düşünüyorum. tavsiyeleriniz olursa beklerim.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya anlamadım bunu.2006 tdi yazmış.görünüm makyajlı kasa.ama aradım abs yok diyor. bırakın 4 airbag i yolcu airbag yazısıda gözükmüyor. nasıl oluyor bu.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ogretmenden-temiz-skoda-fabia-176902587/detay/

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Donanım olarak ''classic'' ise ki bu öyle; ABS yok, sürücü Airbag var sadece, yan aynalar siyah renktedir, cd çalar,  alaşım jant yok, motoru ise 70 HP .
Önceki mesajımda yazdıklarım Ambiante olanlarda...
linkteki araba temiz görünüyor, km orijinal ise  -pek sanmam, dizellerde km düşürme olayı çok yaygın- değerlendirebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 11:48:27 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
inanın çok teşekkür ediyorum.
babamda favorit vardı.ondan felicia ya geçtik.ondan görüp memnun kaldığı için ablam ve 2 amcam felicia aldı.sonra biri combi scouta geçti.ben de şuan ilk arabamı almak üzereyim ve haliyle aklıma ilk  gelen skoda ve bütçe olarak ta fabia oldu.

bununla birlikte verdiğiniz destek nedeniyle diğer bir açıdan da doğru karar verdiğimi anladım.benim için verdiğiniz bilgiler çok değerli.malum ilk aracım o nedenle titizlikle araştırmaya çalışıyorum.tabiri caizse kazık yemek istemiyorum.

tekrar teşekkürler.

ayrıca mesaja ekleme yapmama sebep; baktığım bütün 1,4 tdi ambiante denilenler meğerse classic miş. sormasak söylemeseniz yiyecekler bizi.tekrar teşekkürler.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 11:36:15 Gönderen: chemistanbul »

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ambiante olanlarda yan aynalar gövde rengi oluyor sanırım.

bendeki classic donanım.
yol bilgisayarı var
şöfor airbag
elektrikli aynalar var
yol bilgisayarı var
klima var
ABS yok
CC yi de kendim taktırdım 300 TL ye yetkili serviste

benim aradığım donanım bir tek ABS, gerisi yetiyor bana. Klimayı hiç açmam bile soğuk yerde yaşıyorum.

Linkteki araç temiz ve km orjinal gibi duruyor (direksiyon çok yıpranmamış)

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araç temiz gibi ancak fiyat bence donanıma göre biraz yüksek gibi. hemde classic donanım olan arabayı ambiante diyorlar. bende abs istiyorum. olmadığı için sanırım farklı seçeneklere yöneleceğim.2 tane buldum gibi.
2005 1,4 tdi ambiante 169.000 km 20,750tl
2006 1,4 tdi ambiante 175,000 km 18,900tl

2005 olan daha temiz gibi duruyor fotolarda füme rengi ve döşemeler krem gibi.daha çekici
2006 olan gri bir araç ve için koyu döşeme.düşünmedeyim

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2 temmuz da 2005 model ambiante heçbek fabia 140 000 de 19 a aldık bu fiyat sana fikir versin km 170000 olan çok istiyor kırdırın biraz.ayrıca ambiantelerin koltukları siyah oluyor resimdeki araç classic donanım ve fiyat yüksek ama araç diri duruyor..iyi bakın direksiyon pompası km ve klima kompresörüne iyi bakın

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;477354
2 temmuz da 2005 model ambiante heçbek fabia 140 000 de 19 a aldık bu fiyat sana fikir versin km 170000 olan çok istiyor kırdırın biraz.ayrıca ambiantelerin koltukları siyah oluyor resimdeki araç classic donanım ve fiyat yüksek ama araç diri duruyor..iyi bakın direksiyon pompası km ve klima kompresörüne iyi bakın

adnan bey resimdeki araç, sağolsun engin.e bey bilgilendirmeden önce baktığım bir araçtı.ama gördümki o ve beraberinde baktığım 2 araçta ambiante değil classic  imiş bu nedenle olardan vazgeçtim.ve iki tane başka araç buldum.bunlar geörünüş ve kişilerin belirtmesi itibariyle ambiante.

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;477344
ambiante olanlarda yan aynalar gövde rengi oluyor sanırım.

bendeki classic donanım.
yol bilgisayarı var
şöfor airbag
elektrikli aynalar var
yol bilgisayarı var
klima var
ABS yok
CC yi de kendim taktırdım 300 TL ye yetkili serviste

benim aradığım donanım bir tek ABS, gerisi yetiyor bana. Klimayı hiç açmam bile soğuk yerde yaşıyorum.

Linkteki araç temiz ve km orjinal gibi duruyor (direksiyon çok yıpranmamış)
Mustafa abininkide 2005 di yanılmıyorsam.
Bendekide 2004 1.4 TDI classıc mustafa abiye ek olarak

ABS mevcut
şöför koltuğu yükseklik ayarı