škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Benim SUPERB 'im

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esaddurmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba sevgili skoda severler sizlerle bu gün skoda superb 2013  elegance + prestij paket ve kessy(anahtarsız çalıştırma) lı olan aracımı  sizler ile paylaşıcam

ilk resimde aracımdaki makyaj aynası ayak altı ve iç aydınlatma daki sarı ışıkları söküp yerine led takdırdım

aynı şekilde arka koltuktaki ayak aydınlatmaları da led yapıldı

koltukları ankarada efe skodada süet deri kapladılar ve yumşaklığı ile bir harika oldu

kapı altı ledleri normalde dipsiz ampul olan kapı altlarına çift taraflı bakan ve hem yeri hem kapıyı aydınlatan ledler takıldı

bagajın standart dipsizleri de aynı şekidle led yapıldı ve bagaja orjinal süperb bagaj havuzu yerleştirdim

camlara  rüzgarlık taktırdım cam açmayı seven bir insanım ve gelen gürültüyü  kesmesi bakımından çok başarılı bir uygulama oldu orjinali de var içe  geçen ama bunlar deil tabiki

orjinal  superb eksoz uçları gene yetkili servisi tarafından takılan uçlar o  eğik borudansa kesinlikle parlak çıta ile çok uyumlu harika bir hava  kattı aracıma

ve son olarak motor için bir şey
sprint  booster (gaz tepkisi) aracın gidişi için kesinlikle değicek bir masraf  ve 214 ü geçmeyen aracım 223 ü görmesini sağladı ve şehir içi vitesi s  ye alınca gaza dokununca bir anda fırlaması ve dizelin harika torkunu  vermesi ise muhteşem oldu

sırada yaptırmayı düşündüklerimden bahsediyim

ayna altı için almanyadan özel led spariş ettim onları bekliyorum projektör gibi diyolar gelince görcem

açılır  tavan için rüzgarlık aslında superb combi için orjinal olarak servisten  teğmin edebilirim ama fiyat almadım yaptıran varsa önerilere açığım

şöför tarafı cam açma düğmelerinin uç kısmı krom olanı var onu getirtip taktırmak

işte benim superb'im yorum ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşalrr
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 03:30:14 Gönderen: esaddurmaz »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle kullanın.
 döşemeleri kaça yaptırdınız?

Çevrimdışı esaddurmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel olmuş araç.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bolero ya navigasyon ekletmek sirada var mi?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maaşalah allah kazaladan belalardan korusun çok güzel olmuş. keşke bendede tesisat olsa da kapı eşiğine aydınlatma takabilsem. ama ben sarı takardım heralde mavi/beyaz ışığı forumda bi tek ben sevmiyorum:)

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Maşallah , arabanız çok şık olmuş , Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
Led ışık uygulamasını ben de aracıma yaptırmayı düşünüyorum , bu konuda bilgi verebilir misiniz ?
Örneğin led ampulleri nereden ve kaça temin ettiniz , montajı özel servis mi yetkili servis mi yaptı , led ampuller takıldıktan sonra arıza ışığı yandı mı vs. ?

Çevrimdışı esaddurmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;477403
Bolero ya navigasyon ekletmek sirada var mi?

bolero değilde RNS 510 taktırmayı düşünüyorum ilerki haftalarda ankarada vag store güzel bi fiyat verdi boleroyu  satışa koycam  bu zamana kadar carplay li sistemleri bekledm ama daha  en az 1 yıl var diyolar tesekkürler

Çevrimdışı esaddurmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veyron973;477534
Maşallah , arabanız çok şık olmuş , Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
Led ışık uygulamasını ben de aracıma yaptırmayı düşünüyorum , bu konuda bilgi verebilir misiniz ?
Örneğin led ampulleri nereden ve kaça temin ettiniz , montajı özel servis mi yetkili servis mi yaptı , led ampuller takıldıktan sonra arıza ışığı yandı mı vs. ?

ledleri vag store da ali usta var o kendi yurtdışından ithal getiriyor hatta geri ışığını dahi yapıyor o hata verdirdi snra pc si ile araca bağlanıp kodlamasını yaptı ve ısık söndü.  kapı altlar , ayak altları ve bagaj tane 20 diğerleri 15 tl ye yaptırdm yaplması kolay ankara'da değilsiniz sanırım arar iseniz parça yollar kendisini iç aydınlatmayı kendiniz değiştirebilirsiniz bakımda yetkili servis gördü sadece güzel olmuş dedi. amin. tesekkürlerr.