škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Takasta En Az Ne Kadar Eder?

bedo · 32 · 7271

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bedo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bluevelvet;477435
http://dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=488660&v=ikinciel-SKODA-SUPERB-1.6-TDI-CR-105-HP-GREENTECH-AMBITION-II

Ambition a 69 istemisler.

Bu ilana bakmıştım araştırırken. Bu aracın artısı makyajlı kasa olması malum. Ama ambition donanımda bu araba 69.250 ise benim araba 72-73 çok normal demektir. En akıllıca hareket beklemek gibi görünüyor. Olmadı ilk arabada yaptığım gibi yeni kasa geldiğinde bayilerin ellerinde kalan eski kasaları iyi indirim ile alırım zamanı gelince :)

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende sizinle aynı dönemde eski kasa süperb aldım. Bence 25 bin tl fark çok fazla. Takasta verilen fiyatlar 10% civarı minimum piyasadan düşük oluyor. Sizin araba 69 ile 72 arası müşterisini bulunca gidecektir. Takas teklifleri moralinizi bozmasın. Biz arabayı alırken arada 8 bin tl fark vardı, 5 bin tl DSG eklemesi ile 13 bin tl fark vardı diyebiliriz. Sizin araba 10% değer kaybetse 61-62'ye gelecek (67 civarına aldığınızı varsayıyorum), kur ve araba fiyatlarındaki artış ile 70 civarı bir yere gelecek. Bence üzerine vereceğiniz fark 15-18 tl arasında olmalı. Sadece DSG için bu farka değermi siz karar verin.