škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia II Yol Tutuşu

Buhar · 25 · 7276

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende yrv turbo vardi. orjinal yayli bir arac.on arka kule gergili vs. ama bozuk yolda resmen kotuydu.onu dusunerek yay fikrine soguk bakiyorum.  konudan sonra sahibinden de biraz yay baktim. mactrac vs yaylar 250 civari. mushimoto vs de var . bu yaylar nasil.bilen kullanan varmi.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sakin diyim bulasmayin. Olacaksa eibach ya da hr olacak voghlant da olur

Çevrimdışı Mehmet YILDIZ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geniş taban lastik derken  ölçü nedir arkadaşlar.205*55*16 olur ama kullanan varsa daha iyi olur

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet YILDIZ;480013
Geniş taban lastik derken  ölçü nedir arkadaşlar.205*55*16 olur ama kullanan varsa daha iyi olur

Depo kapağını açın orada uygun lastik ölçüleri yazar..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Fabia II'yi bilmem ama I'in yol tutuşu gayet iyiydi. O ve cordoba'dan sonra yol tutuş anlamında daha iyi bir arabam olmadı :) şu aralar bunu sorun yapmaya başladım, belki de yay alırım eibach prokit.

Çevrimdışı kutlay00

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2009 model fabia ll var bende  arkadaşlar bakımları tamdır. araçla 180 yaptım enson ne bir titreme nede bir başka bir şey. ön takımlarına lastik basıncına rot balansların da bir şey yok sa araç yol tutuşu bakımından 10 numara. 195 lastikler boşuna konulmamış araca.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;480022
Fabia II'yi bilmem ama I'in yol tutuşu gayet iyiydi. O ve cordoba'dan sonra yol tutuş anlamında daha iyi bir arabam olmadı :) şu aralar bunu sorun yapmaya başladım, belki de yay alırım eibach prokit.

Sorma abi köpek gibi tutuyordu bizimki. Ama şimdi onun tadını ne İbiza verir nede başka araba...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;480248
Sorma abi köpek gibi tutuyordu bizimki. Ama şimdi onun tadını ne İbiza verir nede başka araba...

İbizaya laf yok 190 a sabit kafalama kaçtane viraja girdim :) inanınca giriyo :)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;480387
İbizaya laf yok 190 a sabit kafalama kaçtane viraja girdim :) inanınca giriyo :)

:syg: Orası tartışılmaz tabi, ama ne bileyim belki de kullanmadık hiç İbiza gittik, kaporayı verdik, çıktık. :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;480390
:syg: Orası tartışılmaz tabi, ama ne bileyim belki de kullanmadık hiç İbiza gittik, kaporayı verdik, çıktık. :D

Ben kavga dövüş orda bi arabayı zor çalıştırdım ama kullandırmadı bana da