škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

JR ile vedalaşma :(

dynia · 17 · 3916

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bildiğiniz üzere aracımda kendiliğinden varolan motor sorununan sonra yakın zamanda yakıt valfı de arızalanınca tekrar servıs yolunu tuttuk fakat severek aldıgım ve kullandıgım aracımdan muthıs derecede sogudum. 31000 de yarım motor yapılmıs olmasının uzerıne bırde bu sorun cıkınca doğru Yüce Oto y gidip aracımın değişimini talep ettim. Saolsunlar baya bir ilgi alaka gösterdiler ve çok cüzi bir farkla 2014 Dinamik şeker beyazı araç için işlemleri başlattılar. Anlayacagınız aracımızı sıfırlıyoruz istemeyerek de olsa  :(:(:(

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;477447
Arkadaşlar bildiğiniz üzere aracımda kendiliğinden varolan motor sorununan sonra yakın zamanda yakıt valfı de arızalanınca tekrar servıs yolunu tuttuk fakat severek aldıgım ve kullandıgım aracımdan muthıs derecede sogudum. 31000 de yarım motor yapılmıs olmasının uzerıne bırde bu sorun cıkınca doğru Yüce Oto y gidip aracımın değişimini talep ettim. Saolsunlar baya bir ilgi alaka gösterdiler ve çok cüzi bir farkla 2014 Dinamik şeker beyazı araç için işlemleri başlattılar. Anlayacagınız aracımızı sıfırlıyoruz istemeyerek de olsa  :(:(:(

Hayırlısı olsun. Aslında yeni kasaya farkını verip yeni kasa alsanız acil araç lazım değilse daha hoş olabilirdi

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;477449
Hayırlısı olsun. Aslında yeni kasaya farkını verip yeni kasa alsanız acil araç lazım değilse daha hoş olabilirdi

aslına bende dusundum ama 2015 şubatta fiyatı belırlenıp mayıs gibi ithalat başlayacakmış. Bu surede benım yapacagım km aracımın değerını dusurcektir. E yenı kasanın kaç Tl den cıkacagı da muamma yanı sebebler bunlar olunca alalım dedık.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2014 kasa da güzel. tampon sis farı mercekli farı da çok güzel. rs görünümlü.
geçmiş ve hayırlı olsun

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.1.2 değil değil mi?

Edit: sizinki de 1.2 ymiş ben 1.4 sanıyordum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 2014 derken :) aklım bir anda rapid spaceback e kaydı :) buldum bir tane beyaz renk ambition paket. Güncel kasa ve genişliği göz önünde bulundurarak rapid için işlemleri başlattım :)

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun komşu güzel karar aynı plakanı alsaydın ya hiç olmazsa tanırdık

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmis olsun. Yeni aracınız da hayırlı olsun ;):D

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: dynia;477527
Fabia 2014 derken :) aklım bir anda rapid spaceback e kaydı :) buldum bir tane beyaz renk ambition paket. Güncel kasa ve genişliği göz önünde bulundurarak rapid için işlemleri başlattım :)

Rapid daha iyi olmuş :),rapid'de 1.2 mi ?

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
plaka almak baya sıkıntı oluyor sanırım araştırmam lazım :) rapidde 1.2 ambiriton 75 ps olucak inşallah.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Senin fabişin rengi güzeldi,bunun rengi ne oluyor

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;477587
Senin fabişin rengi güzeldi,bunun rengi ne oluyor

üstadım rengi güzeldi ama tozu pisliği bezdirdi vallahi :) rapid şeker beyazı yada ay beyazı olacak :) çelik jantlar siyah plasti dip tavanda 3m siyah parlak folyo yapılacak :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun:)
Mağdur olmadığınıza sevindim..

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;477588
üstadım rengi güzeldi ama tozu pisliği bezdirdi vallahi :) rapid şeker beyazı yada ay beyazı olacak :) çelik jantlar siyah plasti dip tavanda 3m siyah parlak folyo yapılacak :)

Bence ay beyazı+Siyah jant+Siyah tavan hatta ayna kapakları ve arka bagaj(Cam tavandaki gibi) olursa daha da güzel olur. :ok: