škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elektrikli süpürge tavsiyesi.

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eve lazım, ucuz, 2 yıl garantili ve yatay konumda olanlardan olmalı. Ucuz olmalı zira pahalı alsakta yine fazla dayanmıyor :)

Çok ucuz ve servisi olan bir ürün tavsiye ederseniz sevinirim..:favo1:

max. fiyat yazmak istemiyorum.Ama ben 60-70 TL civarına bişey almak istiyorum.Tabi tavsiye ederseniz 150 TL'ye çok süper diye..Onada bakabiliriz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

ahmettatlı

• Ziyaretçi
hepsi aynı be abi
ama kolay servis bulabileceğin arçelik beko vs. olabilir

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bosh un herhani bi modelini al derim abi ;)
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bosch aldık öncekisi.4 sene dayandı sanırım..Oysaki Alman üretimi idi..Bosch hem pahalı ürünleri...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evde bebek olduğundan bunu almıştık çok süper bi alet arabanın koltukları döşemeler içinde öyle bir kir çıkarıyor aklınız almaz üst üste aynı kolotuğu 2-3 kere yıkıyorsunuz o derece evdede çok başarılı çektiği tozu görseniz heralde şoka girersiniz :D

http://www.eavantaj.com/x_thomas-thomas-twintt-aquafilter-temizlik-robotu_33899.php?k_id=1448&kn=THOMAS

hakanerdogan

• Ziyaretçi
annemde bi Rainbow var, ben orta 2 ye gidiyordum aldığında, hala çalışıyor...

ahmettatlı

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;42169
evde bebek olduğundan bunu almıştık çok süper bi alet arabanın koltukları döşemeler içinde öyle bir kir çıkarıyor aklınız almaz üst üste aynı kolotuğu 2-3 kere yıkıyorsunuz o derece evdede çok başarılı çektiği tozu görseniz heralde şoka girersiniz :D

http://www.eavantaj.com/x_thomas-thomas-twintt-aquafilter-temizlik-robotu_33899.php?k_id=1448&kn=THOMAS
naaptın aslanım 1milyara yakın para adam 60-70 tl diyo :D:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;42173

bizdede bi arçelik çamaış makinesi var 18 yıllık daş gibi daş :D
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;42173

Onun benzeri rowenta vardı.Bizde çok kullandık. Yahu şu var artık ürünler eskisi gibi değil..garanti süresi bittiğinde hemen arızalanıyor..Eskiler daha sağlamdı..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı hotrain

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;42177
Onun benzeri rowenta vardı.Bizde çok kullandık. Yahu şu var artık ürünler eskisi gibi değil..garanti süresi bittiğinde hemen arızalanıyor..Eskiler daha sağlamdı..

kesinlikle katılıyorum.Öyle ayarlıyolarki garanti süresinin bazen sonlarına doğru arıza çıkarısa kendimizi karlı sayıyoruz.Birde eski den insanlar sağlamlığa çok öenm veriyordu.Alıcı olsun satıcı olsun şimdi önemli olan fiyatı yada özelliği garanti var nasıl olsa ama sağlamlığa bakan yok.Millet eskiden bı kanepe çekyat alırdı 20 seneyı devırıdı sımdı ev kuranlar 10 sene olmadan evın cogu esyasını yenıden değiştirmek zorunda kalıyor.Keşke hız sınırını artıracklarına garanti sürelerini artırsalar.......

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan ben şunu gördüm hem ev hemde camide 10 yıldan beri 3 defa değiştirdik,bosh halı yıkama,rowenta sulu,profilo yatık tip velhasıl bıktım usandım.sonunda libelle ile tanıştım camiye aldık 1400 tl ye.Şuna şahid oldum bir temizlik robotu ve birde diğerleri diyorum o kadar.meğerse ömrümüz boşa geçmiş.bu halıları ve heryeri süpürüyor diğerleri ise(aura,rainbov,tomas)hariç elektriği süpürüyor ay sonunda fatura yani.ama bu robot farklı bişi.şimdi arabamın taksitlerini bekliyorum ya aura clinmatix yada(1700 tl)yada libelle(1500 civarları)o kadar diyorum.vakumlama yöntemi,halı yıkama,yerleri yere temas eden aparat da bile süper motor fırçası var ve birde motor bölümünde dışarı toz atmıyor kesinlikle.karar sana ait.bir daha unutacaksın bu süpürge,makine işlerini.
http://urun.gittigidiyor.com/Libelle-Temizlik-Robotu_W0QQidZZ21341064
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;42206
Gökhan ben şunu gördüm hem ev hemde camide 10 yıldan beri 3 defa değiştirdik,bosh halı yıkama,rowenta sulu,profilo yatık tip velhasıl bıktım usandım.sonunda libelle ile tanıştım camiye aldık 1400 tl ye.Şuna şahid oldum bir temizlik robotu ve birde diğerleri diyorum o kadar.meğerse ömrümüz boşa geçmiş.bu halıları ve heryeri süpürüyor diğerleri ise(aura,rainbov,tomas)hariç elektriği süpürüyor ay sonunda fatura yani.ama bu robot farklı bişi.şimdi arabamın taksitlerini bekliyorum ya aura clinmatix yada(1700 tl)yada libelle(1500 civarları)o kadar diyorum.vakumlama yöntemi,halı yıkama,yerleri yere temas eden aparat da bile süper motor fırçası var ve birde motor bölümünde dışarı toz atmıyor kesinlikle.karar sana ait.bir daha unutacaksın bu süpürge,makine işlerini.
http://urun.gittigidiyor.com/Libelle-Temizlik-Robotu_W0QQidZZ21341064

Çok para yahu..Bu kadar para ayıramam şu an için..Daha yay, coil-over set alcaz :hanz::kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gökhan sulu süpürge al... ne torba derdi var ne de toz derdi... dışarıya tozda vermiyo... içinde filtreleri filan yıkanıyo...bundan aldık rahat ettik...

http://urun.gittigidiyor.com/DURU-ISLAK-KURU-ELEKTRIK-SUPURGESI-1800W-2-LT_W0QQidZZ20879800
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]