škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şimdi ne almalı...

turker · 142 · 28437

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;486432
astra hangi kasa, memnun muydunuz?

Senede mesela 15-20 bini geçmiyorsanız 1.2 tsi alınır binilir bence.

2008 model sedan kasa 1.5 dizel megan ve 1.6 dizel focusdan sonra zorlansam da araç siyah sunroflu bady kitli olunca biraz dış görünüşü hoşuma gidiyor. içine de bine bine alıştım. Fazla hız merakım yoktur. Yılda  kere uzun yol yaparım başka da yapmam.15 bini geçmem. Geçen bir ilanda gördüm birisi 1.2 tsı ye lpg bile taktırmış :) ne kadar sağlıklı olur bilmem.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
la bu iveko mu mitsu mu.. Ayakta bile yolcu var, daha zonguldaga bile varmadık :) zor gidiyor.

Alıntı yapılan: nrcnft;486438
2008 model sedan kasa 1.5 dizel megan ve 1.6 dizel focusdan sonra zorlansam da araç siyah sunroflu bady kitli olunca biraz dış görünüşü hoşuma gidiyor. içine de bine bine alıştım. Fazla hız merakım yoktur. Yılda  kere uzun yol yaparım başka da yapmam.15 bini geçmem. Geçen bir ilanda gördüm birisi 1.2 tsı ye lpg bile taktırmış :) ne kadar sağlıklı olur bilmem.

15 bin km için lpg takıp kafayı yormaya gerek yok bence. Sıvı lpg sisteminin bile bazı yapısal sorunları olduğunu anlatmıştı bi lpg bayisi. 1.2 tsi'ın 16 valf olanları daha da az yakıyor, octavia leon golf 16v, jetta 8v. Octavia yakıt olarak memnun eder herhalde sizi.

Astra için, benim de hız merakım yok, uzun yolda 120 nin üstine nadir çıkıyorum. En son ceratomda 150'yi falan hiç görmeden sattım mesela. Sadece ışıklardan kalkışta kalabalıktan uzaklaşmayı severim, onu da idare ederiz artık.

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;486442
la bu iveko mu mitsu mu.. Ayakta bile yolcu var, daha zonguldaga bile varmadık :) zor gidiyor.

15 bin km için lpg takıp kafayı yormaya gerek yok bence. Sıvı lpg sisteminin bile bazı yapısal sorunları olduğunu anlatmıştı bi lpg bayisi. 1.2 tsi'ın 16 valf olanları daha da az yakıyor, octavia leon golf 16v, jetta 8v. Octavia yakıt olarak memnun eder herhalde sizi.

Astra için, benim de hız merakım yok, uzun yolda 120 nin üstine nadir çıkıyorum. En son ceratomda 150'yi falan hiç görmeden sattım mesela. Sadece ışıklardan kalkışta kalabalıktan uzaklaşmayı severim, onu da idare ederiz artık.

siz aldınız mı ne aldınız?  Aslında Leon alabiliyorum ama leon hakkında çok şikayet okuyorum forumlarda. Octavia daha çok hoşuma gidiyor bir de

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nrcnft;486443
siz aldınız mı ne aldınız?  Aslında Leon alabiliyorum ama leon hakkında çok şikayet okuyorum forumlarda. Octavia daha çok hoşuma gidiyor bir de

2011 astra j 1.3 cosmo almaya gidiyorum. Sıfır leon tsi daha uyguna geliyordu ama astra cezbetti diyelim. Bi de çok km yaptığım için dizelden vazgeçemedim.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracı aldım arkadaşlar, henüz çıkmadım, akşam olsun diye yaylanıyorum :D

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;486489

Ooo hayırlı oldun abi. Resim beklüyük :huh:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi hayırlı ugurlu olsun hocam, iyi günlerde kullan,

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi ben almışım gibi merak ediyorum.Hayirli olsun.Kazasiz belasiz yolculuklar abi.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;486510
Ne zaman mıncıklıyoruz :)

Fazla eleman göz çıkarmaz dimi. :D :wsh2:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;486489

Aheste aheste bir de tüketim rekoru yap bari:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba garajda arkadaşlar :) Allah daha iyilerini tüm forum üyelerine nasip etsin.

İzlenimlerimi yazmam için azcık bekleteceğim :) Yol zorluydu, direk yağmur, sis, karanlık ve rampalar ile başladık zaten. Karabüke 5.1 ile girdim. Gerisini birazdan yazmaya çalışayım...

Mıncıklamak ve kullanmak isteyenleri her zaman beklerim ;)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;486588
Araba garajda arkadaşlar :) Allah daha iyilerini tüm forum üyelerine nasip etsin.

İzlenimlerimi yazmam için azcık bekleteceğim :) Yol zorluydu, direk yağmur, sis, karanlık ve rampalar ile başladık zaten. Karabüke 5.1 ile girdim. Gerisini birazdan yazmaya çalışayım...

Mıncıklamak ve kullanmak isteyenleri her zaman beklerim ;)

Daha yeni gelmişim ankaraya abi illa geri getirttirecen beni :) hayırlı olsun tekrardan çok uzun süre bekledin yoruldun inşallah uzunca süre keyfince binersin :)

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç nedir ? ne aldınız? hayırlı olsun bu arada.