škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Araştırma

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onderr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalr arkadaslar bende rapid active var  ve eleganceye geçmeyi düşünüyordum ve rapidi skodanın sitesinden aynı zamanda 3. Part sitelerden inceledim zaten rapid kullanıyorum biliyorum az çok fakat 2013 –2014arasında ufak değişiklikler var mesela direksiyon falan sizde activeyi verip elegance almalımıyım
Rapid Zaten skodaya güre octaviyayı büyük ve hantal bulanlar için ideal modelinide beğeniyorm zaten teşekkürler

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2013 ve 2014 ambition ile elegance arasında gösterge, sürücü tarafında cam açma düğmeleri, döşemenin bej olması gibi farklar var bildiğim kadarıyla, bu active dediğiniz 1.2 htp motor olan mı?

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2014lerde bluetooth aux+sd kart okuyucusu mevcut. Direksiyon 3 kollu. Ön torpidoda hava ızgaralarının olduğu kısımlarda parlak kaplama mevcut. Elegance versiyonunda far açma düğmesinde krom kaplama mevcut 2013 elegance'lerde mevcut değil. Cd çalarda da piano black kaplama mevcut. Hız sabitleyicisi artık 3 kollu direksiyonda. 2013 ambition'larda maxidot ekran mevcut değil 2014lerde artık maxidot bilgi ekranı,benzin ve motor sıcaklığı göstergesi mevcut ilaveten arkada da hoparlör var. Gözlemleyerek gördüklerim bu kadar.

Çevrimdışı waskom

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;478468
2014lerde bluetooth aux+sd kart okuyucusu mevcut. Direksiyon 3 kollu. Ön torpidoda hava ızgaralarının olduğu kısımlarda parlak kaplama mevcut. Elegance versiyonunda far açma düğmesinde krom kaplama mevcut 2013 elegance'lerde mevcut değil. Cd çalarda da piano black kaplama mevcut. Hız sabitleyicisi artık 3 kollu direksiyonda. 2013 ambition'larda maxidot ekran mevcut değil 2014lerde artık maxidot bilgi ekranı,benzin ve motor sıcaklığı göstergesi mevcut ilaveten arkada da hoparlör var. Gözlemleyerek gördüklerim bu kadar.

Hız sabitleyici direksiyondan değil. Bende spaceback elegance 2014 var, ondan biliyorum. Hız sabitleyici direksiyon arkasındaki koldan ayarlanıyor.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben baktığımda direksiyonun arkasındaki kolda hız sabitleyicisi düğmeleri yoktu.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracım da 1.2 TSI elegance, onda direksiyonda değil direksiyonun arkasındaki kolda hız sabitleyicisi düğmesi var

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman direksiyonun sağ tarafındaki tuşlar yol bilgisayarı için mi?

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sağ tarafta telefon açıp kapatma ve maxidot ekran için menü tuşları sağ tarafta da aracın multimedya sistemi için tuşlar mevcut. direksiyonun iki tarafında da tuşların olması daha güzel görünüyor gözüme, iyi ki yapmışlar :)

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman yanlış bilgilendirme için özür dilerim demek ki silgeç kolundaki tuşların olmamasını sinyal kolu ile karıştırmışım. Evet iki taraflı olması çok hoş omuş. Görünüm itibari ile de güzel olmuş Biz alırken en çok canım 3 kollu direksiyon olmamasına canım sıkılmıştı sırf o yüzden gözüm toledoya kayıyordu ama yinede Rapid dedim :D

Çevrimdışı onderr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 846 km de 1.4 tsi dsg aldım 10 eylülde tüm işlemler hallolur

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;478660
O zaman yanlış bilgilendirme için özür dilerim demek ki silgeç kolundaki tuşların olmamasını sinyal kolu ile karıştırmışım. Evet iki taraflı olması çok hoş omuş. Görünüm itibari ile de güzel olmuş Biz alırken en çok canım 3 kollu direksiyon olmamasına canım sıkılmıştı sırf o yüzden gözüm toledoya kayıyordu ama yinede Rapid dedim :D

aracı içten daha spor bir vaziyete sokuyor 3 kollu direksiyon, silecek tarafında da küçük bir mandal var silecek hızı için, fazla lükse alışık olmayan benim için gayet güzel ayrıntıları var aracın :) Eşekten inip ata binmek diyebilirim :)

Alıntı yapılan: onderr;478662
arkadaşlar 846 km de 1.4 tsi dsg aldım 10 eylülde tüm işlemler hallolur

hayırlı olsun önder bey kazasız belasız sürüşler dilerim :) fazla özel olmazsa fiyatı öğrenebilir miyim ?

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;478671
aracı içten daha spor bir vaziyete sokuyor 3 kollu direksiyon, silecek tarafında da küçük bir mandal var silecek hızı için, fazla lükse alışık olmayan benim için gayet güzel ayrıntıları var aracın :) Eşekten inip ata binmek diyebilirim :)

Biz 10 yıl Şahin kullandıktan sonra buna geçtik :D

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sizinki baya bir eşekmiş yani :) ben yine megane 1 den geçiş yaptım :D

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende dizel era dan dizel Rapide geçtim.  Konfor oldukca artti ve içeri giren motor seside hiç kiyaslanamaz.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende de 1.4 benzinli era vardı, resmen kelle koltuk gidiyorum, çok şükür şimdi çok rahatım