škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hangi model (yardım)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Picasso;478774
@chemistanbul,
Sedan yerine 2005 veya 2006 hatta 2007 Combi STW neden düşünmüyorsunuz? Sedanlarda cam altındaki saç nedeniyle bagaja yükleme ve boşaltma oldukça kişiyi zorluyor. Sedanlarda koltuklar açılırkapanır mı bilmiyorum ama combilerde tekli ve 2'li koltuklar devrilebiliyor ve 1.6 m3'lük bir bagaj alanı ortaya çıkyor. Bu katlama olayı Felicia HB ve Combilerde daha mantıklıydı.
Fotograflardaki araçların jantları ambient, ancak farlar classic modellerin aynalarda aynı şekilde. 2005 öncesinde bu detaylar nasıldır bilmiyorum. Ancak 2005 dahil ambientlerde sis yoktur. Hız sınırlama yoktur. Kapı içi lambaları yoktur.Ambientlerde 2 airbag vardır.İç döşeme siyah-koyu gridir genellikle ama tek tükte olsa açık-koyu fıstık yeşili (Mükemmel bir uyum) açık bej-koyu bej, açık gri-bej gibi döşemelerede rastladım.
25 Eylülde Ankaraya geri dönüyorum enteresan benzin tüketim değerleri yakaladım ama bu ülkede arabaya binmek çok luxus hale gelmiş farkında değiliz, ister uzun yolda 5 lt yak ister 6 litre, bakımı ıvır zıvırı sigortası ve muayene, bu gün hem muayene hemde dolan trafik tescil belgesine tamı tamamına 255 törkiş lira tosladım. Birde Altınoluk Edremit git gel 68 km., yaktığım benzinde, kaybettiğim zamanda cabası. 3800 km üzerinde yolu kısa zamanda yapınca adamın içine oturuyor.

Ambiante donanımlarda 4 aırbag vardır ikisi ön kultukların yanlarında ikisi önde. Bendeki 2005 ambiante donanım. Kapı kolları siyah aynalar gövde rengi Çelik jantlar orjinal. Abs var asr yok genel olarak donanım değişkenlik gösteriyor classıclerin en belirgin özelliği direksiyon farkı ve kaset çalarlı teyp.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2006 model, 180 000km de
1.4tdi.ambiante.sedan.kum gri
19750.TL
4 kışlık lastik.4 yazlık lastik hepsi sıfır.tüm bakımları yapilmis
Aldım.hayırlı olsun

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler :ok:

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın,kazasız belasız günler dilerim.

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:ok:Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın,kazasız belasız günler dilerim.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim.içime sindi ilk görüşte.hırpalanmamış temiz kullanılmış bir araç.artık bende babadan skodalılığımı gerçeğe taşıdım.yardımlarınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Detaylı resim isterük..!
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederim Engin bey. Gondericem ama arabayı bi yikatayim dedim önce.aklımda yani :)