škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aracınızın gizli özelliklerini açma

dr_enver · 550 · 496307

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı msy20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 ambition larda açılabilecek özelliklerle alakalı bilginiz var mı

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herşey bir yana bir arabaya neden gizli özellik koyarsın play station  oyunu mu bu? Koyuyorsun özellik açık dursun isteyen kapatsın saçmalık hakkaten diz boyu

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de katılıyorum madem bu özellikler hali hazırda var, bazıları da hem fonksoyennelik hem de görsellik adına ilgi çekici. Niçin standarta koymazsın be adam :)

Çevrimdışı chimarea23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2014 Ambitionlarda oluyor mu bu işler. Ona göre kablo alalım. Yardım lütfen.

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chimarea23;511709
Arkadaşlar 2014 Ambitionlarda oluyor mu bu işler. Ona göre kablo alalım. Yardım lütfen.

Oluyor hocam ama donanım düşük olduğu için yazanların hepsi değil bir kısmı olacaktır, örneğin geri viteste sağ aynanın aşağıya inmesi, çalıştırınca kadranların sizi selamlaması, alacağınız yakıtın ek olarak yol bilgisayarında litre olarak gösterilmesi, virajlarda sislerin yanması, selektör yapınca sislerinde yanıp sönmesi, kapıları açarken ve kilitlerken uyarı sesi veya korna sesi, vb. özellikler.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/skoda/octavia/octavia-5e/octavia-gizli-ozellikler.html

Çevrimdışı chimarea23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Abstraction;511748
Oluyor hocam ama donanım düşük olduğu için yazanların hepsi değil bir kısmı olacaktır, örneğin geri viteste sağ aynanın aşağıya inmesi, çalıştırınca kadranların sizi selamlaması, alacağınız yakıtın ek olarak yol bilgisayarında litre olarak gösterilmesi, virajlarda sislerin yanması, selektör yapınca sislerinde yanıp sönmesi, kapıları açarken ve kilitlerken uyarı sesi veya korna sesi, vb. özellikler.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/skoda/octavia/octavia-5e/octavia-gizli-ozellikler.html

Teşekkürler hocam.

Çevrimdışı Galkos

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Slm arkadaşlar bende özellik açma Yaptım bir arkadaşımla ve Peşine düşük hızlarda dur kalklarda fren Sıkma sesi geliyor bu konuda bilgisi olan varmı

Çevrimdışı Ke®eM

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selamlar,

Yağmur yağdığında yan camların kapanması için kodlama yapacağım ama emin olamadım. exel de bazı notlar var çıkmayan menuler için.  Birde yorumlarda orjinal kablo vs deniyor. Bende sizlerin önerdiği  aliexpresten kablo ve yazılımı aldım.  Henüz  başlamadım ama deneyerek başarı elde eden var mı ?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ke[emoji768
eM;514862]Arkadaşlar selamlar,

Yağmur yağdığında yan camların kapanması için kodlama yapacağım ama emin olamadım. exel de bazı notlar var çıkmayan menuler için.  Birde yorumlarda orjinal kablo vs deniyor. Bende sizlerin önerdiği  aliexpresten kablo ve yazılımı aldım.  Henüz  başlamadım ama deneyerek başarı elde eden var mı ?

Daha önce bilgisayarla aranız varsa, ingilizceniz yeterli seviyedeyse, çok da anlamadığınız yerleri kurcalamamak kaydıyla yapabilirsiniz sıkıntı olmaz. Önceliğiniz yapacağınız bilgisayarın internetle olan bağlantısını kesmek ve aracın ilk bağlantıda yedeğini almak olsun. Bunlar çok karmaşık gelirse bir ankara buluşmasına katılırsanız Faruk abi yada ben yardımcı oluruz size [emoji2]

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gecenlerde antakya sonax ta bir afis gordum. Eleman bu kodlama isiyle ugrasiyor fakat bu geri vitese takinca ayna otomatik inmiyormus. geri vitese takinca kapidaki ayna ayar dugmesini sag tarafa cevirmek gerekiyormus bana sacma geldi sizinki de boyle mi yoksa otomatik mi inip kalkiyor?

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: yusufk5757;515043
Gecenlerde antakya sonax ta bir afis gordum. Eleman bu kodlama isiyle ugrasiyor fakat bu geri vitese takinca ayna otomatik inmiyormus. geri vitese takinca kapidaki ayna ayar dugmesini sag tarafa cevirmek gerekiyormus bana sacma geldi sizinki de boyle mi yoksa otomatik mi inip kalkiyor?

O işlem için orijinal kablo gerekiyor.
Yağmur yağınca camların kapanması da aynı şekilde.
İkisini de yapamadım ben orj kablo olmadığı için.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;515043

bende hafızalı koltuk olduğu için kodlama yapmamıştım ama geriye takınca aynanın eğilmesi için ayna ayar kumandasının sağ tarafta olması gerekiyor. bu doğrudur.

öte yandan hafızalı koltuk olmayıp kodalama ile de sağ ayna sadece biraz eğilebiliyor diye biliyorum. yani tamamen aşağıya kadar yatmıyor.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;514867
Daha önce bilgisayarla aranız varsa, ingilizceniz yeterli seviyedeyse, çok da anlamadığınız yerleri kurcalamamak kaydıyla yapabilirsiniz sıkıntı olmaz. Önceliğiniz yapacağınız bilgisayarın internetle olan bağlantısını kesmek ve aracın ilk bağlantıda yedeğini almak olsun. Bunlar çok karmaşık gelirse bir ankara buluşmasına katılırsanız Faruk abi yada ben yardımcı oluruz size [emoji2]
Bu yağmur şeysi İbiş' te yok değil mi Eminim?:D
Alıntı yapılan: civanmukti;515112
bende hafızalı koltuk olduğu için kodlama yapmamıştım ama geriye takınca aynanın eğilmesi için ayna ayar kumandasının sağ tarafta olması gerekiyor. bu doğrudur.

öte yandan hafızalı koltuk olmayıp kodalama ile de sağ ayna sadece biraz eğilebiliyor diye biliyorum. yani tamamen aşağıya kadar yatmıyor.
Ayna zaten tamamen aşağıya inmesin. Kaldırıma yanaşacağım derken tamponun ucu görünmediği için daha da zorlaştırıyor manevrayı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;515127
Bu yağmur şeysi İbiş' te yok değil mi Eminim?:D
.

Opsiyon almadıysan stylelarda yok abi malesef