škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aracınızın gizli özelliklerini açma

dr_enver · 550 · 504919

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bir de Ankarada şu kodlama işini temmuz sonrası araçlara da adam akıllı yapan biri olsaydı..

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Park sensörü taktırmak için Ender Elektroniğe gitmişken, Gizli özellikleri açtırıverdim. 5 dakikada açtılar. Kadran selamlama güzel, aracı kitledikten sonra korna en çok hoşuma giden özellik oldu. Geri viteste ayna çok az aşağı eğiliyor faydası var, kısa sinyal 3 den 5 e çıkması güzel oldu 3 kısaydı. Aracı kitledikten sonra farların 15 saniye açık kalması EDL kapatıp açma özelliği açılanlar arasında.

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Engin bey aracınız elegance mı?

Merhaba, bu sinyal verdiğinizde üstteki sarı çizgiler nereden yanıyor?

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, bu sinyal verdiğinizde üstteki sarı çizgiler nereden yanıyor?

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin_z_engin;538345
Bende Park sensörü taktırmak için Ender Elektroniğe gitmişken, Gizli özellikleri açtırıverdim. 5 dakikada açtılar. Kadran selamlama güzel, aracı kitledikten sonra korna en çok hoşuma giden özellik oldu. Geri viteste ayna çok az aşağı eğiliyor faydası var, kısa sinyal 3 den 5 e çıkması güzel oldu 3 kısaydı. Aracı kitledikten sonra farların 15 saniye açık kalması EDL kapatıp açma özelliği açılanlar arasında.

Engin bey aracınız ambition mı ? Sırf bu kodlama için istanbula gelicem ender elektroniğe..:)

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Nereden geleceksiniz İstanbul'a benim aracım Ambition ama artık ön ve arka park sensörlü Ambition oldu :) ((http://hizliresim.com/OB74Qz)) Sadece gizli özellikler için uzak bir yerden gelmeye değmez gibi, nihayetinde gizli özellikler olmasa da olur şeyler, tabi olunca daha iyi oluyor :)

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 1 in açtırmak istiyorum gizli özelliklerini, kim yardımcı olabilir acabaa?

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin_z_engin;538708
Nereden geleceksiniz İstanbul'a benim aracım Ambition ama artık ön ve arka park sensörlü Ambition oldu :) ((http://hizliresim.com/OB74Qz)) Sadece gizli özellikler için uzak bir yerden gelmeye değmez gibi, nihayetinde gizli özellikler olmasa da olur şeyler, tabi olunca daha iyi oluyor :)

Ankara'dan geleceğim. Aslında Bursada kodlama yapan bi yer varsa orada da olabilir. Yakında o tarafa geleceğim. İki sensörü aynı anda mı taktılar yoksa arka vardı da sadece ön sensörü mü eklettiniz? Park pilota da eklemişler harika olmuş. Ben de önü ekletsem park pilota entegrasyonu yapabiliyorlar mı acaba.. Aracınız optimal gibi olmuş maşallah..

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler Hocam, Ender elektronik bu işte bir numara, ön ve arka sensörleri aynı zamanda taktılar. Sensörler otomatik devreye giriyor istenildiği taktirde, inanırmısınız dün beni ufak bir kazadan kurtardı ön sensörler. Karşıdan gelen araca yol verecem diye park halindeki bir araca nerdeyse sürtüyordum sokak karanlık, araba siyah olunca görmedim. Park sensörü devreye girince , ön teker hizasında arabaya 10 cm kala aniden fren yaptım.
Soğuk terler aktı :)

Çevrimdışı toficame

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün arabayı aldığım yere sordum. Gizli özellikleri açmak garanti dışı bırakıyormuş aracı.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toficame;539714
Bugün arabayı aldığım yere sordum. Gizli özellikleri açmak garanti dışı bırakıyormuş aracı.

bu özellikleri açtıktan sonra 2 defa periyodik bakım, 1 defa arıza düzeltmeye gitti garanti kapsamında hiçbir sıkıntı olmadı. farkında bile değiller.

Çevrimdışı Janberg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sanç;538917
Ankara'dan geleceğim. Aslında Bursada kodlama yapan bi yer varsa orada da olabilir. Yakında o tarafa geleceğim. İki sensörü aynı anda mı taktılar yoksa arka vardı da sadece ön sensörü mü eklettiniz? Park pilota da eklemişler harika olmuş. Ben de önü ekletsem park pilota entegrasyonu yapabiliyorlar mı acaba.. Aracınız optimal gibi olmuş maşallah..

Merhaba,

Ankara için Şaşmaz'da Ali usta var ,tüm kodlamaları yapıyor. Yardımcı olacağını düşünüyorum. Benim Octavia Style aracımın aldığımın 2. günü kodlamalarını yaptı. Ayrıca diğer sensör ,led ve elektronik işleri ile de ilgileniyor. Ali Usta 0533 389 9320 . Selamı mı söylersiniz.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Foruma bayağı bir bakındım fakat bulamadım. Bu yan aynaların motor çalıştığında açılması mümkün mü acaba? Ender'e açtırmıştım özellikleri fakat o zaman hiç aklımda yoktu yeni fark ettim. Çoğu zaman aracı çalıştırmadan sırf bir şey alıp-koymak için kilidi her açışımızda aynalar da açılıp kapanıyor. Sadece bagaj kumandadan açılırsa açılmıyor. Yanlış bilmiyorsam Golf'ler de filan motorla koordineli çalışıyor. Eğer bu özellik varsa açtırmak isterim.

Çevrimdışı kbtumt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;542114
Foruma bayağı bir bakındım fakat bulamadım. Bu yan aynaların motor çalıştığında açılması mümkün mü acaba? Ender'e açtırmıştım özellikleri fakat o zaman hiç aklımda yoktu yeni fark ettim. Çoğu zaman aracı çalıştırmadan sırf bir şey alıp-koymak için kilidi her açışımızda aynalar da açılıp kapanıyor. Sadece bagaj kumandadan açılırsa açılmıyor. Yanlış bilmiyorsam Golf'ler de filan motorla koordineli çalışıyor. Eğer bu özellik varsa açtırmak isterim.

2013 modellerde motor çalıştığı zaman açılmakta. 2014 sonrası modellerde neden böyle bir değişikliğe gidildi anlamadım.