škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aracınızın gizli özelliklerini açma

dr_enver · 550 · 496359

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dediğiniz gibi %95 ise yeterli benim için tekrar tekrar çok teşekkür ederim gelsin kablo benim ambition optimal gibi olacak :-D

Çevrimdışı Kenan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankarada yardımcı olabilecek varmı konu baya uzun bi kaç sayfa okudum fakat birşeye raslayamadım.Geri viteste ayna ve kadran selamlamayı açtırmak isterim.Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kenan;520609
Ankarada yardımcı olabilecek varmı konu baya uzun bi kaç sayfa okudum fakat birşeye raslayamadım.Geri viteste ayna ve kadran selamlamayı açtırmak isterim.Şimdiden teşekkürler.

Buluşmalara katılırsanız halledebiliriz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Kenan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;520615
Buluşmalara katılırsanız halledebiliriz.

Tabiki ne zaman olacak ?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kenan;520623
Tabiki ne zaman olacak ?

Buluşmalar kısmından duyuru yapıyoruz, oradan takip edebilirsiniz. Yakında bir iftar organizasyonu olacak.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Kenan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;520630
Buluşmalar kısmından duyuru yapıyoruz, oradan takip edebilirsiniz. Yakında bir iftar organizasyonu olacak.

Tamamdır takip ediyor olacağım eğer mümkünse duyuruları özel mesaj yada email ilede yaparmısınız farkındalık artar.

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba, Corlu'da bir arkadas sanayiden bana yardimci oldu ve 34 maddelik listeden istedigim kodlari acti bazilarini acamadi o sekilde biraktik ama az cok istediklerim oldu tabiki ama ufak bir problem ile karsilastim onuda gerci yeni fark ettim. Aracimda amerikan parklari actirdim ve sinyallerin audi stil gibi ledlerinde yanip sonmesini actik fakat ornegin dortleri yaktigimda sol taraftaki sinyal normalde devamli yanikken dortleri yaktigimda direk tamamen sonup sonra yanmiyor sanki his sonmeden gecis yapip sonermis gibi yapip devam ediyor. Sag sinyalim ise normal calisiyor tamamen sonup tekrar yaniyor. Bu sikintiyi nasil cozebilirim acaba daha once hic boyle bir problem basiniza geldimi?

Çevrimdışı socratesla

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar bugun superb aldim. Super blerde gizli ozellikler varmi varsa bunu konyada yapan birilerini bilen arkadas varmi?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka viteste yan aynanın inmesi olayı benim araçta olmadı. Daha doğrusu, ayna aşağı iniyor, ancak tekrar D'ye alınca, ayna aşağıda kalıyor ve ancak kontağı kapatınca ayna yukarıya, yerine geliyor. Yorumlarınızı rica ederim. Aracım 2013 yılı Kasım ayında alındı. TDI/DSG

@civanmukti, @KML ve @fb1907 ; Derlenmiş tabloyu paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık. Diğer paylaşım ve yorumları yapanlara da teşekkürler.

Çevrimdışı bay80

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;526944
Arka viteste yan aynanın inmesi olayı benim araçta olmadı. Daha doğrusu, ayna aşağı iniyor, ancak tekrar D'ye alınca, ayna aşağıda kalıyor ve ancak kontağı kapatınca ayna yukarıya, yerine geliyor. Yorumlarınızı rica ederim. Aracım 2013 yılı Kasım ayında alındı. TDI/DSG

@civanmukti, @KML ve @fb1907 ; Derlenmiş tabloyu paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık. Diğer paylaşım ve yorumları yapanlara da teşekkürler.

O durumda yapacağınız şey ayna konumunu R'den 0'a almak. Kontağı kapatmada ayna eski duruma dönüyor

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bay80;527003
O durumda yapacağınız şey ayna konumunu R'den 0'a almak. Kontağı kapatmada ayna eski duruma dönüyor
Öyle yapacaksam işin espirisi kalmıyor...

Çevrimdışı azref

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar sıfır Octavia alma arefesindeyim yalnız araçta iç aydınlatmada led varmı yoksa halojenmi bilgisi olanlar paylaşırsa memnun olurum

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azref;527459
arkadaşlar sıfır Octavia alma arefesindeyim yalnız araçta iç aydınlatmada led varmı yoksa halojenmi bilgisi olanlar paylaşırsa memnun olurum

iç aydınlatmalar led değil. sonradan kendin led yapabilirsin ama.