škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aracınızın gizli özelliklerini açma

dr_enver · 550 · 496418

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kbtumt;542466
2013 modellerde motor çalıştığı zaman açılmakta. 2014 sonrası modellerde neden böyle bir değişikliğe gidildi anlamadım.

Benim aracım da 2013 ve 2014 lerde ayna sisteminde böyle bir değişiklik yapıldığını bilmiyordum. Ancak bu vagcom kodlama konusunda ehil arkadaşlar 2013 modellerin orjinal kodları ile 2014 lerin kodlarını karşılaştırarak bunu uygulayabilirler diye düşünüyorum.

Çevrimdışı HAKAN19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araçım  2015 Octavia 1.6 DSG STYLE paket ÇORUM , SAMSUN VE ANKARADA  yazlılım ve donanım ile yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HAKAN19;547015
Araçım 2015 Octavia 1.6 DSG STYLE paket ÇORUM , SAMSUN VE ANKARADA yazlılım ve donanım ile yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
Ankara'daki buluşmaları takip edin, elimizden geleni yaparız.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 0ngelman;547374
Rus sitesinde yeni bolero yazılımı Yükleniyor.
https://docs.google.com/uc?id=0B-tDf_5V7GHTZjlSbjRkTmZkODg&export=download

Bunu yükleyen var mı? Ve 2013 modellere de yüklenebiliyor mu acaba? Bu yazılımı yüklediğimizde hata olursa eskisine dönebilmemiz için eslisini yedek alabilmek yada onun da bi kopyasını elimizde bulundurabilmek gerekir bence...

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 0ngelman;547374
Rus sitesinde yeni bolero yazılımı Yükleniyor.
https://docs.google.com/uc?id=0B-tDf_5V7GHTZjlSbjRkTmZkODg&export=download

5 GB yazılım biraz fazla değil mi? windows mübarek.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;547527
5 GB yazılım biraz fazla değil mi? windows mübarek.

Bence normal olabilir. Çünkü skodanın update portal sayfasında güncelleme için 32GB lık SD kart kullanılması tavsiye ediliyor.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dün ender elektronikte kodlama yaptırdım. Sağ ayna çok az aşağı iniyor. Sanki çok da faydası olmayacakmış gibi. Bi de ayna ayar menüsüne  geri viteste aynanın inmesi seçeneği gelmedi. Ama düzgün çalışıyor  10 km hızın üstünde normale dönüyor.
Konforlu siyali 4 e çıkarmıştı ama ordayken kontrol etmeyi unuttum daha sonra baktığımda 3 de kaldığını farkettim. Kodlamayı çok hızlı yaptığından bi yerde sıkıntı olmuş olabilir.
ESP yi devre dışı bırakma özelliğini de açtı. XDS'de değişiklik yaptı ama nasıl test edebilirim.Fikri olan varmı?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynanın hafızalı koltuklu araçlardaki kadar aşağı inmesini beklemeyin, Ankara'da Faruk Emin'in Octavia'yı kodladığında biz de aynı şeyi gözlemledik; sadece bir miktar aşağı iniyor.
Sinyal sayısı için bir önerim var; Superb 2 aracımda da kodlamadan sonra 5'e çıkmamıştı kodlandığı halde, fabrika ayarlarına geri dönmeyi denedim yol bilgisayarından ve işlem sonrası 5'e çıktı. Siz de fabrika ayarlarına geri döndürerek deneyin bence.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;549949
Aynanın hafızalı koltuklu araçlardaki kadar aşağı inmesini beklemeyin, Ankara'da Faruk Emin'in Octavia'yı kodladığında biz de aynı şeyi gözlemledik; sadece bir miktar aşağı iniyor.
Sinyal sayısı için bir önerim var; Superb 2 aracımda da kodlamadan sonra 5'e çıkmamıştı kodlandığı halde, fabrika ayarlarına geri dönmeyi denedim yol bilgisayarından ve işlem sonrası 5'e çıktı. Siz de fabrika ayarlarına geri döndürerek deneyin bence.

fabrika ayarlarını bi deniyim . Teşekkürler.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 0ngelman;539599
http://youtu.be/DBcRinzYb0g Audi sitil ek led

Keşke bir de o harici ledlerin nasıl bağlandığını da paylaşsaydın bizlerle.
Yanlış biliyorsam düzelt ama bu flex ledlerin hem sarı hem beyaz yananı da var. Acaba farın altında sabit yanan ledlerle sinyalleri,çift renkli flex lede bağlayarak sinyal verirken sarı,normalde yeni audi farları gibi hem altta hem üstte beyaz yanması sağlanabilir mi?

Çevrimdışı 0ngelman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuny;550071
Keşke bir de o harici ledlerin nasıl bağlandığını da paylaşsaydın bizlerle.
Yanlış biliyorsam düzelt ama bu flex ledlerin hem sarı hem beyaz yananı da var. Acaba farın altında sabit yanan ledlerle sinyalleri,çift renkli flex lede bağlayarak sinyal verirken sarı,normalde yeni audi farları gibi hem altta hem üstte beyaz yanması sağlanabilir mi?

Aslında biraz böyle kullanacağım. Sonra sizin Dediğiniz gibi beyaz yanan kabloyu da bağlatacağım. Flex hem beyaz hem sarı yanıyor. Beyaz cok başarılı ama sarı gündüzleri çok farkedilmiyor. Akşam çok daha başarılı.

Bağlantı fara gelen soket bölümündenki sinyal  Akımı tesbit edilerek bağlandı. Herhangi bir arıza lambası yanmıyor. Bir sonraki bağlantıyıda baylaşaçagım.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;549949

ayarları resetleyince sinyal sayısı 4'e çıktı. Teşekkürler.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;550434
Rica ederim. Çözülmesine sevindim.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnrndm;550434

peki bu fabrika ayarlarına dönme sonucu radyo ayarları (logolar) filan hepsi gidiyor değil mi?