škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A4 2003 1.8 Turbo L&K ;)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;479481
Bagajdaki efe yazısı ve benzinlikteki amblem sökülmeli.. tavanda  boya sıkıntısı yoksa tavanda sökülmeli.. bütçe de uygunsa jant istiyor araç.. kazasız sürüşler..

+1
zevk meselesi ama ...

Alıntı yapılan: onderr;479489
sizde herşeye karışıyorsunuz herkesin zevki farkı adam kendi arabasındaki efe yazısını skoda amblemini sizemi soracak ? istediğini yazar istediğini takar ......:mad: ;)

Üsluba dikkat, buraya kavga etmeye gelmediniz sanırım...Ayrıca bize fikrimizi soracak olmasa foruma arabasının fotoğrafını neden paylaşma gereği duysun???

Alıntı yapılan: veracocha;479490
hiç lk gibi durmuyor lk'nın döşemeleri deri değilmiydi ? birde araç hor kullanılmış gibi ...

L&K değil bu araba, ilaveten jantlar zaten elegance jantı...

Alıntı yapılan: veracocha;479502
Lk değil hocam sizin araç Lk olsa o jantlar olmaz içi deri olur ve kapı yanları maun kaplama olur Lk'nın içi çok farklı , birde aracın yanında filan bir yerinde Laurin & Klement yazar sizinkinde yazıyor mu ?
+1

Alıntı yapılan: adilc4n;479505
O halde engin bilgileriniz doğrultusunda düzeltme yapalım elegance serisi sanırım. ibraname çamurluk üzerinde yazıyor. Teşekkür ederim yardımlarınız için

kromlar fazla gelmiş, renk koyu olunca...
Ama bagajda octavia yazısı yokken efe yazısı olması pek gitmemiş gibi...depo kapağındaki logo da olmamış, tavandaki folyo illa ki kalacaksa en azından mat değil de piano black olsa daha yakışır...
Sonuçta zevk sizin neticede...Güle güle kullanın...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zevk meselesi tabii ama ben de Efe yazısına takıldım. Olmasa daha iyi diye düşünüyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı adilc4n

• 2003 1.8T
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler yazılarınız için. Düşündüm ve EFE logosu konusunda bence de söküldüğünde daha güzel durur diye denedim ve söktüm.. Önerileriniz için teşekkürler.. Tavandaki bariz güneş yanığı sebebi ile mat karbon tarzı fiber kaplama işime yarıyor diyebilirim tabi ki pia. black daha hoş olabilir belki lakin bulunduğum bölgede kaliteli malzeme ve işçiliği bulmak çok zor. Araştırmadan sormak istemezdim ama bu kaput ve arka bagaj logolarının değişim işleminin nasıl yapıldığı hakkında bana yardımcı olacak arkadaş varmıdır.  Birde bu üzerinde mercek sis farlarının H değeri kaçtır.. Teşekkürler.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de 2001 1.8T var ilk sahibiyiz ciğerini bilirim keratanın :D Sol ön lastikte bijon kapaklar yok heralde onları servisten temin edin derim tanesi 2-2,5 tl gibi birşey olması lazım ben sürekli yedekli geziyorum çalıyor meşhur halkımız.

Benzinde binmek elbet güzel ama cebine yazık ben 2007 den beri lpg ile kullanıyorum maşallah bu zamana kadar sıkıntı olmadı :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adilc4n;479709
..............mercek sis farlarının H değeri kaçtır...

Octavia A4 mercekli sis farı ampulü H3 (12 V 55W)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)