škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skodaci arkadaşlara duyurulur

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakangurler

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.otoparcasepeti.com/?kategori-1628-fabia=&offset=0&kactane=28&cid=1628&src=&mrk=&grp=&cmp=&brw=&stock=&typ=&order=&direction=&chkBeden=&chkRenk=&chkMarka=&model=

Umarım faydası olur arkadaşlar skoda tüm parçaları bu sitede mevcut ve fiyatları yazmakta. Fikir edinmek, parça bakmak isteyen arabasında eksik gördüğünü yaptırmak istediği bir parça varsa buradan bakıp fiyat analizi yapıp araştırmasına yardımcı olabilir...  Umarım yardımcı olur size bende tavsiye ile öğrendim bu siteyi...

Faydamız olursa sizlere ne mutlu :)

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üşenmedim 20 sayfa ve bu güne kadar bakım ve sibop taşlamada kullanılan bende faturalı olan malzemeleri tek tek kıyasladım. Eğer fason parçalar değilde orjinal ise bana çarpıcı gelenleri yazayım. 2006 farlar servis 400 TL diyor burada 145 TL(20.sayfa)servisin 175 TL istediği buji üstü bobin burada 2 fiyat var 45-55 TL. Neredeysa tüm fiyatlarda %10-%50 fark var.
Teşekkür ederim..En azından ihtiyaç olduğunda bilelim ne kadar terleyeceğimizi.:)
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2014, 16:44:12 Gönderen: Picasso »

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunların çoğu çıkma parçalar oluyor dikkat edin !

Çevrimdışı hakangurler

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çıkma değil buradaki parçalar sıfır ürünler garantili. çok farklı markalar kullananlar var ben mesela bosh servisine gidiyorum. burada tek markada yok kıyaslayınca gerçekten çok fark çıkıyor. Bunuda şundan dolayı yaptım. Geçen arkdaşlardan birisi baskı balata değişmini paylaşmış.bana göre pahalı geldi. Bende yaptırdım arada 150-200 tl arası fark çıkıyordu. Bende meraktan biraz araştırdım.saolsun bir arkadaş önerdi bana...

Çevrimdışı fety34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Picasso;479601
Üşenmedim 20 sayfa ve bu güne kadar bakım ve sibop taşlamada kullanılan bende faturalı olan malzemeleri tek tek kıyasladım. Eğer fason parçalar değilde orjinal ise bana çarpıcı gelenleri yazayım. 2006 farlar servis 400 TL diyor burada 145 TL(20.sayfa)servisin 175 TL istediği buji üstü bobin burada 2 fiyat var 45-55 TL. Neredeysa tüm fiyatlarda %10-%50 fark var.
Teşekkür ederim..En azından ihtiyaç olduğunda bilelim ne kadar terleyeceğimizi.:)

geçen kış 145 tl'lik far taktırdık. olmaz olsun. 5 metre aydınlatmıyor  bile. ayar da  yapılmıyordu. götürmediğimiz usta kalmadı. baktık olmuyor  en son serviste çiftine işçilik dahil 750 bayıldık. :)