škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A4 İçin direksiyon deri kaplama,remap ve 17'' jant önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dtcagatay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi araca 17''jant, remap ve direksiyon deri kaplama düşünüyorum.

jant olayı mümkünse oem olmayan orjinal çıkma tarzı düşünüyorum önerebileceğiniz model varmı?

direksiyon kaplama için avrupa yakasında işi düzgün ve ucuza bitirebileceğim yer var mı önerebilceğiniz?

remap için nereyi önerirsiniz?

şimdiden teşekkürler:)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 50 liraya kaplattım gören herkesin hoşuna gidiyor ,  resmini çeker koyarım buraya fazla para vermenize gerek yok

Çevrimdışı dtcagatay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam elimde diğer aracıma ait 17'' kışlık lastiklerim var hepsi yeni, bi ton para verdim :) mecvurum aslında 17'' konusunda, direksiyonu nerde kaplattınız acaba?

Çevrimdışı unalcokbakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam resmini koyarmısınız kaplamanın bende yapmayı düşünüyorum

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben anadolu yakasında bi döşemeciye kaplattım ufaktan parçalanmaya başlamıştı direksiyon pazarlıkla 80 e yapmıştı ama o da zorla normalde 120-170 tl arasında fiyatar değişiyor orijinal deride.Aracınızın motoru nedir dizel mi benzinlimi?

Çevrimdışı dtcagatay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;479719
Ben anadolu yakasında bi döşemeciye kaplattım ufaktan parçalanmaya başlamıştı direksiyon pazarlıkla 80 e yapmıştı ama o da zorla normalde 120-170 tl arasında fiyatar değişiyor orijinal deride.Aracınızın motoru nedir dizel mi benzinlimi?

1.9tdi versiyon