škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

gösterge panelinin aydınlatması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kozanoglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kıymetli arkadaşlar,
octiyi aldığım günden beri gösterge panelinin ledlerinin aydınlatmasından şikayetçiydim. hava karardıktan sonra benzin ve hararet ibrelerini ve hız bölmesinin üst kısımlarını göremiyordum. sanayide bir elektrikçi söküp baktı. ledleri tam parlamıyordu. başka renk led taksak olmaz mı dedim (ki asıl istediğim de buydu), hayır dedi.gösterge panelini ya Konya'ya gönderelim yapsınlar, 150-200 tl tutar  ya da biz 5 cm'lik bir kablo lehimleyelim halledelim dediler. ben de kabul ettim. 40 tl ile sorun çözüldü ama far anahtarındaki gösterge ışığını ayarlama düğmesi artık işe yaramıyor. iyi mi ettim bilmiyorum. yorumlarınızı bekliyorum.
herkese selam.
(bu arada oğlum 27 günlük oldu. dularınızı beklerim.)

Çevrimdışı unalcokbakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Iyi etmemişsiniz bu akilli arabalarda bu tür işlemler ilerde sikinti yaratir diye düşünüyorum geçmiş olsun

Çevrimdışı kozanoglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aslında biraz mecbur kaldım. karanlık vakitlerde benzin ve harareti görmeyince tedirgin oluyordum. umarım bir sorun çıkmaz.

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah (c.c.) analı babalı büyütsün. Benimkide 22 gün oldu.

Çevrimdışı kozanoglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
çok teşekkür ederim. Rabbim evlat sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kozanoglu;479797
kıymetli arkadaşlar,
octiyi aldığım günden beri gösterge panelinin ledlerinin aydınlatmasından şikayetçiydim. hava karardıktan sonra benzin ve hararet ibrelerini ve hız bölmesinin üst kısımlarını göremiyordum. sanayide bir elektrikçi söküp baktı. ledleri tam parlamıyordu. başka renk led taksak olmaz mı dedim (ki asıl istediğim de buydu), hayır dedi.gösterge panelini ya Konya'ya gönderelim yapsınlar, 150-200 tl tutar  ya da biz 5 cm'lik bir kablo lehimleyelim halledelim dediler. ben de kabul ettim. 40 tl ile sorun çözüldü ama far anahtarındaki gösterge ışığını ayarlama düğmesi artık işe yaramıyor. iyi mi ettim bilmiyorum. yorumlarınızı bekliyorum.
herkese selam.
(bu arada oğlum 27 günlük oldu. dularınızı beklerim.)

Alıntı yapılan: bulentperu;480052
Allah (c.c.) analı babalı büyütsün. Benimkide 22 gün oldu.

Allah bağışlasın beyler. Kutlarım :ok: