škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia a4 lastik tavsiyesi istiyorum lütfen!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kozanoglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kıymetli arkadaşlar,
k.maraş ta görevliyim. rampaları ile meşhur bir şehir burası. kışlar öyle çok kar yağışlı değil. ama yine de 5 yıldır her kar yağdığında -bir ya da iki gün- keşke kar lastiği alsaydım diyorum. michelin ve continental arasında kaldım. acil tavsiye istiyorum.
herkese selamlar.

Çevrimdışı ferhatoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kozanoglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ferhat bey,
 öncelikle merhaba. alpin a4 lastik hakkında bilgim yok. energy saver tavsiye etmişlerdi satıcıda. tavsiye ettiğiniz lastiğin özelliğini ve kullandıysanız artılarını ve eksilerini yazarsanız çok sevinirim. saygılar.

Çevrimdışı ferhatoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tabiki energy saver nekadarda 4mevsim lastik densede kış şartlarına uygun deil alpin a4 serisi kış şartlarına uygun tasarlanmış lastiktir michelin artısı yol tutuşu ıslak ve kuruda iyidir yumuşak bir lastiktir asvalt sesini minumuma indirir lakin kullanılan corafi bölgede önemlidir sitebize yollarda ve çukurlu yollara pek uygun gitmiyor sebebi ise yumuşak olması dier markalara göre çukurlara sert düşüldüğünde yanaktan balon yapma riski çoktur ve fabrika kullanıcı hatası sayar ve değişim kabül etmez sizin bulunduğnuz bölgeyi bilmediğim için birşey diyemiyecem akibiyetinde toyo  dunlop ve nokian marka lastiklerde michelin'i takip eder. goodyear ultragrip ve lassa snoways da düşünebilirsiniz seçim sizin özenle kullanırım derseniz michelin yok derseniz lassa derim

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat/performans açısından good year ultragrip derim. İlla Continental ve Michelin derseniz de Continental derim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;479901
Fiyat/performans açısından good year ultragrip derim. İlla Continental ve Michelin derseniz de Continental derim.

Aynen katılıyorum..
Fiyat uygun bulursanız GoodYear Ultragrip tercih edin..

Çevrimdışı kozanoglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
cevap veren herkese çok teşekkür ederim. michelin energy saver 160 tl fiyat verdiler ama lastik bir yıldan fazladır rafta duruyormuş. o yüzden 2014 tarihli cintinental conti5 serisini aldım. tanesi 150 tl. bu lastik de michelini aratmayacak dedi takan usta. fren mesafesinde ödüllü bir lastikmiş. bu arada ön lastiklerim içe doğru bükük bir haldeymiş. taşıyıcılar eğikmiş. düzletme için 150-250 arası fiyat çıkıyor. zamanla lastiği içten yer diyordu usta.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben kışlık lastik alacağınızı sanmıştım açıkçası, yazlık almışsınız.
Aldığınız lastik Continental Premium Contact ise Michelin zenergy Saver'dan çok daha iyi bir yazlık lastiktir.

Çevrimdışı kozanoglu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet lastik Continental Premium Contact 5 serisi. inşallah pişman etmez.

Çevrimdışı TolgaKarahun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla ben michelenin üstüne bir lastik markası düşünemiyorum. bence adamlar bu işin ehli hakkını yememek lazım yerli malımızı lassayıda unutmamak lazım tabi ama kışlık lastiklerde arazi koşullarını daha iyi bildikleri için lassada tercih edilmeli siz almışsınız hayırlı olsun artık almış olmasaydınız uygun fiyata çok güzel michelen lastikler vardı. ,

http://www.hepsiburada.com/liste/michelin-oto-lastikler/department.aspx?categoryId=259720&qs=%2fbrand%3d%7bmichelin%7d&ref=brand

http://www.lastik24.com/Kategori/oto-kis-lastikleri_27

http://kolayoto.com/lastikler/kis-lastigi.html?brand=179&mode=grid

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kozanoglu;480020
evet lastik Continental Premium Contact 5 serisi. inşallah pişman etmez.

Aldığınız lastik çok iyi bir yazlık lastik. Bu konuda kafanız rahat olsun.