škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia choice 2004 direksiyon sertleşme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Belekomalı11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba başka bir arkadaşımdada aynı sıkıntı olduğunu gördüm benim çok beğenerek aldığım 2004 md fabia choice 1.4 16v 101hp  aracım var arabam belirli zamanlarda bir anda direksiyon,ABS,ASR ve AİRBAG ikazı yanıp 1,2 dk içinde sönüyor bu esnada direksiyon sertleşiyor ve uyarı bitince normale dönüyor bir kaç yere baktırttm sorunu çözemediler forumlardan okuduğum üzere bazı arkadaşlar pompanın soketinde oksit olabilir diyorlar bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim,aracımıda çok beğeniyorum.:confused:

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeş akü zayıfladığında da bazen yapıyor , birde aracın tüm sigorta aksamını kontrol edebilirsen iyi olur .

Çevrimdışı karesi10

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynısı bendede oluyordu 2006 fabia var bende  acaba hidrolik mi dedim tandığım skoda ustasına gittim kronik dedi arasıra yapıyor kuracalama dedi ama ben hidorliki değiştirdim sonra hiç yapmadı ama alaksı var mı yok mu bilmem... ama serinin kronik arzası belli ki

Çevrimdışı Belekomalı11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Valla arkadaşlar yarın YÜCE oto yetkili servisine gidicem artık yapacak birşeyim kalmadı bugün tekrar bakdırttım pompa yada başka bir şey değil dedi servis bilgisayara bağladı pompanın oradaki kablo yada soketinden yapıyor dedi bakalım hayırlısı vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.