škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık scout

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar, lpg olmasaydı, ya da dizel olsaydı şimdiki arabamı değiştireceğim tek araba bu olurdu...
Rengi yeter...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;480009
Hayırlı satışlar, lpg olmasaydı, ya da dizel olsaydı şimdiki arabamı değiştireceğim tek araba bu olurdu...

Rengi yeter...

C4 cactüs alalım abi sana ondada bu renk var tipide az çok buna benziyo ha bide onun ön koltukları kanepe gibi :)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;480054
C4 cactüs alalım abi sana ondada bu renk var tipide az çok buna benziyo ha bide onun ön koltukları kanepe gibi :)
Cactus deme yahu. Adı gibi bir araba. Ön konsolunu ayakkabı kutusundan yapmışlar herhalde. :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;480054

kaktüs mü? istemem, bi yerime falan batar...''bilmediğin arabalara binme'' didi bubam...

Alıntı yapılan: antihacker;480244
Satmaktan vaz geçtim

Aklın yolu birdir...ben de olsam satmazdım...

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;480355
kaktüs mü? istemem, bi yerime falan batar...''bilmediğin arabalara binme'' didi bubam...

:++::++: O değilde bugün bayiide siyah-gri bir cactus gördüm, nedense çok hoşuma gitti nahan da bundan

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anaaa... lafımı geri aldım...çok güzelmiş bu...
Helal citroen e , şaşırttı beni bu defa...Ama bu scouttan falan pahalıdır , bize gelmez...

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;480385
Anaaa... lafımı geri aldım...çok güzelmiş bu...
Helal citroen e , şaşırttı beni bu defa...Ama bu scouttan falan pahalıdır , bize gelmez...

O konuda da şaşırtayım seni. 1.2 vTİ 82 bg 54.900'den başlıyor, gırtlakline 1.6 e-HDİ 70.800'e kadar gidiyor. Ama bagajı, arka camların DS4 gibi açılmaması ve ön konsolun tipsizliği büyük dezavantajı..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat tabii süpermiş...ama ''scouttan pahalı'' derken scout da benim alabileceğim bir araba değil, bugünün koşullarında bir kara taşıtına verebileceğim en yüksek para 25 000 i 1 lira bile geçemez...en nihayetinde ücretli çalışan işçiyiz, çoluk, çocuk, vs...
Haa olur da kafaya minibüs (vito, caravelle, tranporter gibi..) takarsam da 35000 olur...