škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi octavia almak istiyorum

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erhandemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bugun Bursa skoda bayiine ugradim ve 1.2 tsi optimal de karar kildim 2 bin lira kapora istediler ve suanki aracima fiyat arastirmasi yapil sizi yarin arayacagimizi soylediler 2 aya gun verdiler
Birde 2 ay sonra maddi durumum duzelecegi icin 1.2 tsi dsg elegance alma durumuda var sizce bekleyip dsg elegance mi alsam yoksa simdi optimal mi alsam yorumlarinizi bekliyorum

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
16 yaşında mı alıyorsun? Yoksa baban mı alıyor orasını anlamadım? Araç içinde ben de 1.2 elegance var, tabii ki dolu araç daha keyifli...

Çevrimdışı erhandemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Babam pek anlamadigi icin onun ağzından ben yaziyorum

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı servise vermeyin takasta. Hiç değer vermiyorlar kendi araçlarına. Arkadaş 28'e verdi 32'ye satmışlar onun aracı. Bana 32 dediler bende arkadaştan bildiğim için durumu 2 hafta sonra 38'e sattım kendim.

Siz manuel vites bakıyorsunuz yazdığınız fiyatlardan anladığım kadarıyla. Elegance isterseniz manuel yok, DSG almanız lazım. Oda 10bin liradan fazla oynuyor fiyatta. O fiyat farkına değecek mi kendiniz karar verin.

Optimal'de ki donanımlar bana yetiyor. Elegance'dakiler gereksiz geldi. Elegance Manuel olsaydı yine de almazdım ben.

Çevrimdışı erhandemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar octi optimal 2 aya gun verdiler acaba baska sehirlerin skoda bayilerinde arac bulunabilirmi ve de fiyat farki olurmu
Yorumlarinizi bekliyorum
Hayirli Forumlar

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıp elinize telefonu aramanız lazım. Fiyat farkı da olabilir.

Çevrimdışı erhandemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cevre illerdeki tum skoda bayii numaralarini aldim bugun hepsini arayacafim

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 1.2 TSI optimal DSG kullanicisiyim. Elegance'ı inanın aratmayacak kadar dolu bir araç.. Sadece eksikliğini hissettiğim iki şey var biri bi-xenon farlar diğeri de cruise control.. far işini osram nightbreaker % 110la çözdüm sayılır maşallah gündüz gibi aydınlatıyor. Cruise control yokluğunu ise tembellikten dolayı hissediyorum biraz :) Bence Optimal hem fiyat olarak hemde donanım olarak ideal seviyede bir araç.. Ha almışken tam almak isterim derseniz, 2 ay fazla bir süre değil. Şimdiden hayırlı olsun :)

Çevrimdışı erhandemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar yorumlariniz icin cok tesekkur ederim ama honda civic premium lpg 60 000 e anlastim kazasiz belasiz surusler herkese...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhandemir;481889
Arkadaslar yorumlariniz icin cok tesekkur ederim ama honda civic premium lpg 60 000 e anlastim kazasiz belasiz surusler herkese...

Hayırlısı olsun. Kazasız belasız sürüşler...