škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyatör Sorunu

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu bu yaşda, bu km de araba ilk defa gördüm, güle güle kullanın.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;480744
Bu bu yaşda, bu km de araba ilk defa gördüm, güle güle kullanın.
İyi dilekleriniz için teşekkürler. Gerçekte en azından ilk değil, 2. defa gördünüz, @Engin E. :)

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm gün unutmuşum, Çıkan radyatörün fotograflarını çekecektim. Tam eve geldim hatırladım. Buyrun... Bagajdaki kutu ve poşetleri görmeyin:), Konu mankeni onlar. Bu arada radyatörün üstünde etiketin dışında bir şey yok demiştim.Güneş ışığı altında farkettim kalıplarda bir yığın bilgi var, servisin alaca karanlığında farketmemişim. Takılanda da aynı etiket var. İmalat yılı 2013 ve alaman malı ama marka okuyamadım. Çıkan İspanyol BEHR markaymış.

« Son Düzenleme: 02 Ekim 2014, 17:27:55 Gönderen: Picasso »

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen benimki de BEHR markaydı görünce hatırladım. Sipariş verirken BEHR mi olsun yan sanayi mi dedi bende olacaksa adam gibi olsun demiştim. Aralarında 100 - 150 TL gibi bir fark vardı...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abicim ankarada siz su parca ve isciligi neden dert ediyosunuz anlayabilmis degilim. Hani beni tanimasaniz eyvallah da yetkili serviste neden bir dunya para oduyorsunuz ki? Yedek parca ihtiyaciniz oldu mu sasmaz da atilgan vw ye gidiyorsunuz (sasmazdaki 5kisiden 4u yerini tarif edebilir. Postahaneden asagi sallanin okulu gecin can cani gecin duzluge gelince sag tarafta). İscilik icinde dayima gidin selamimi soyleyin kahvenizi icin keyfinize bakin. Bizimkiler zaten atilgandan aliyolar malzemeyi ellerinde yoksa :) bizim dukkanda 40. Sokak by yuce. Herkonun hemen sirti.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi ben gidemedim sizin tükana...
Nazar değmesin senede bir yağ değişimi dışında işim olmuyor ki...ama sanırım debriyaj inceden bitiyor, bir de zincir bollaşmış gibi, ses yapıyor...onun için rahatsız ederim...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle sorunlu araba konularını okudukça, kendi arabamı akşam koynuma alıp yatasım geliyor.

Ahh arabam, gelin olacaksın ellere :(

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;481086
Böyle sorunlu araba konularını okudukça, kendi arabamı akşam koynuma alıp yatasım geliyor.

Ahh arabam, gelin olacaksın ellere :(

Aynen abi, şuanda Lpg'de sorun çıkarmayan Fabia görmedin. Bizimki ve birkaç istisnalar dışında. Ahh ahh özellikle 12' Symbol'den sonra çok özledim bea bizim külüstürü :(

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;481089
Aynen abi, şuanda Lpg'de sorun çıkarmayan Fabia görmedin. Bizimki ve birkaç istisnalar dışında. Ahh ahh özellikle 12' Symbol'den sonra çok özledim bea bizim külüstürü :(
@alperen,
Sattığım 2006 HB' de LPG' de takılı değildi. 30.700 km de sibop yaktı mesela. 16.000 km' de 3. silindir bobini yandı 24.000 km de yaklaşık 5. yıla kalmadan ön takımda ne kadar lastik- fişeklik varsa kum gibi dağıldı,sağ lale değişti daha ufak tefek mızmızlık yapanları saymıyorum. Bakalım bu kombi aynı sene yaklaşık aynı km de radyatör su koyverdi daha doğrusu benim elimde patladı yeniledik.Üstelik arabayıda tanımıyorum tek bildiğim sağ kapıda ufak tefek taş-bisiklet pedal darbeleri- sürtmelerin dışında kaporta ilk günkü gibi.