škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

EVET ARKADAŞLAR 3.20d mi a4 mü GÖRÜŞLERİNİZ.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar malum aracımı satmak üzereyim bayramdan sonraki hafta satılır diye düşünüyorum.bmw 3.20d ile a4 arasında kaldim.aslında niyetim a5 ti ama makyajlı kasası uçuk fiyat.sonuç olarak bu iki aracın son kasalarından birini almayı düşünüyorum
3.20d : 2000cc 184 hp
a4:       2000cc 177 hp

yakıtlar hemen hemen aynı..2.el temiz (20.000km ye kadar bakıyorum)
görüşleriniz nedir

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi bmcik yakışır abi sana yan yan gidersin valla ve reel kullanımda çok övüyolar 320d yi yakıt falan

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Makina olarak bmw ama iç hacim küçük deniyor, özellikle arkada. Yine de bmw alırdım herhalde :) özellikle de otomatikse ZF çok verimli 4.'lü tüketimler yakalanabiliyormuş.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bnmde ilk ve agir basan tercihim 3.20 ama konfor audide daha iyi diyen arkadaslarim var(ikisinide kullanmis olan) islak zeminde bmw nin yol tutusunu kotuleyenler var.ama bnw tutkudur diyenlerde var boyle ara sira isten gucten firsat buldukca yanlamakta guzel olurdu be.bnde bmw ye kayiyorum ama audide pisman etmez beni

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;480429
Makina olarak bmw ama iç hacim küçük deniyor, özellikle arkada. Yine de bmw alırdım herhalde :) özellikle de otomatikse ZF çok verimli 4.'lü tüketimler yakalanabiliyormuş.

7.5 lt tuketime kdr raziyim...malum kullanimdan kullanima:)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet ikisini de test et derim ben. Daha net karar verebilirsin. Yeni kasa BMW 3 serisi ve Mercedes C testimden sonra sürüş olarak kesinlikle BMW demiştim.
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2014, 00:46:21 Gönderen: enoktakenokta »
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2011 model 0 km M paket olarak almıştım 3.20 d aracımı 65.000 km de iken sattım, yaklaşık 2 sene bende kaldı; Siz F30 mu E90 mı alacaksınız?E90'a göre yorumlayım ben,Motor şanzuman uyumu mükemmel, 6 ileri steptronic keyifli, yeni F30 lar ZF 8 ileri çok daha iyi. E90'nın tek kötü yanı küçük bagaj, dar yükleme alanı ve arka koltuklarda ki az diz mesafesi. F30 da bu sorunlar giderilmiş. F30 ve E90 aynı HP ve Tork'a sahip olmasına rağmen F30 2 boy önde yürüyor, bizzat defalarca test ettim. F30, E90'a göre çok daha yumuşak bir araç, direksiyon, süspansiyon çok daha konfor odaklı. Bu arada E90 alırsanız Servetronic direksiyon alın, yoksa inanılmaz sert bir direksiyonu var, F30 da zaten standart  donanımda. A4 makyajlısı güzel, makyajsız olanının bence bir albenisi yok. Bmw hakkında merak ettikleriniz varsa yardımcı olmak isterim...

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten şuan octavia a7 kullanıyorsunuz zannederim tüm artılarının yanısıra kullandığınız arabanın bir benzerini almış olursunuz diye düşünüyorum audi için. bmw çok güzel bir tercih olabilir

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bmw 3.20d ağır basıyor ama şimdi kafamı kurcalayan acaba 3.20i ED mi almalıyım düşüncesi....vergi avantajı var dizelle arasında fark var yılda 30.000 km garanti gerçi bende

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;480473
bmw 3.20d ağır basıyor ama şimdi kafamı kurcalayan acaba 3.20i ED mi almalıyım düşüncesi....vergi avantajı var dizelle arasında fark var yılda 30.000 km garanti gerçi bende

Bu km için kesinlikle D alın..
gerçi i ED alırsanız satılığa çıkınca ben muhtemel müşteri olurum..

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eskilerin bir lafı vardır . " Almanlar ürettikleri arabaları satmak için , Audi 'yi binmek için üretir. "

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dizel daha mantıklı ama xenon sunroof derken temizi 140.000 i buluyor.geçen sene sıfırı 140 olan araca simdi ikinci elde o parayı vermekte koyar adama