škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akü değişim sonrası yan aynaların katlanmaması

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı birolka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 2012 model 1.6 Ambetion Skoda Yeti. Aracım dün çalışmaması üzerine yol yardımını aradım. Almış olduğum yardım sayesinde arızanın aküde olduğu  söylendi. Bugün aküyü değiştirdim ve araç çalıştı. İki yıllık araçta akü biter mi orası ayrı sorun. Aküyü değiştirdikten sonra aracı kilitlediğim de katlanır aynalar katlanmıyor. Park sensörüde geri vitese aldığımda müzik yayınını kesiyordu şimdi sadece sesini kısıyor. Nasıl düzeltebilirim, gerçi servise gitmedim.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük ihtimal senkronizasyon istiyor. Kitapçığında yazar arabanın. Diğer sorunda ise, kodlama istiyor olabilir

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: birolka;481143
Aracım 2012 model 1.6 Ambetion Skoda Yeti. Aracım dün çalışmaması üzerine yol yardımını aradım. Almış olduğum yardım sayesinde arızanın aküde olduğu  söylendi. Bugün aküyü değiştirdim ve araç çalıştı. İki yıllık araçta akü biter mi orası ayrı sorun. Aküyü değiştirdikten sonra aracı kilitlediğim de katlanır aynalar katlanmıyor. Park sensörüde geri vitese aldığımda müzik yayınını kesiyordu şimdi sadece sesini kısıyor. Nasıl düzeltebilirim, gerçi servise gitmedim.
Hem aynaların kapanması, hem de geri viteste ses ayarı dot ekrandan yapılabiliyor.