škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bmw Far Güzelliği (Videolu)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alp.isb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda SuperB Elegance Prestige Paket aracım var geçen otobanda giderken arkadan bir bmw öyle bir selektör yakıyordu ki , şimşek çakıyor sanki . Acaba bende böyle yaptırabilirmiyim. http://youtu.be/TjKETZc21_Q

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız Prestij paketse Elegance olması lazım. O videoda gördüğünüz herşeyi Superb'in AFS II Xenonları yapabiliyor, anlık şimşek çakma meselesini bizim araçlar çoğu BMW'den iyi yapıyor  Superb'in Xenon'ları müthiştir bu konuda, en önemli övgü alacak yerlerindendir.

Çevrimdışı alp.isb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;481237
Aracınız Prestij paketse Elegance olması lazım. O videoda gördüğünüz herşeyi Superb'in AFS II Xenonları yapabiliyor, anlık şimşek çakma meselesini bizim araçlar çoğu BMW'den iyi yapıyor  Superb'in Xenon'ları müthiştir bu konuda, en önemli övgü alacak yerlerindendir.

Haklısınız Skodanın farları çok iyi ve kaliteli benim kanaatim acaba daha iyisini elde edebilmek mümkünmü onu merak ettim cevabınız için teşekkürler

Çevrimdışı ozrfermanoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;481237
Aracınız Prestij paketse Elegance olması lazım. O videoda gördüğünüz herşeyi Superb'in AFS II Xenonları yapabiliyor, anlık şimşek çakma meselesini bizim araçlar çoğu BMW'den iyi yapıyor Superb'in Xenon'ları müthiştir bu konuda, en önemli övgü alacak yerlerindendir.
Serviste yapabiliyorlarmı 2013 kasaları 2010-2012 kasalar zaten şimşek gibi çakıyor:) 2013 için cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı adanur61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracım 2013 elegance. 2 adet uzun far var. Biri gündüz ve 120 km 30 km hıza kadar yanıyor. Sarı renk. Diğeri gece ve 30 km üzeri yanıyor xenon. Bildiğin şimşek. Güzel çakıyor. Hele 120 den sora farlar biraz daha yukarı kalkıyor. Ondan sonra bildiğin kör etme aracı.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hala toros farı üzerine tanımıyorum  kısalar 100 uzunlarda 500 metre görüş sağlar :) heleki arkada yük varsa karşıdan gelen zigzak çizer :D .d.d.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: laswidow;482376
Ben hala toros farı üzerine tanımıyorum  kısalar 100 uzunlarda 500 metre görüş sağlar :) heleki arkada yük varsa karşıdan gelen zigzak çizer :D .d.d.

:++::++::++:

Çevrimdışı superb75

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bide bi guzelligi var karsidan gelen senden once kisaya cekiyoo farlari zametsizz :-)