škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön Yolcu için Saklama filesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Resmini paylaştığım aksesuar (saklama filesi) çok hoşuma gidiyor. Uzun yolculuklarda ön sağ tarafta oturan yolcu için fonksiyonel ve şık bir aksesuar. Superb lerede ve üst segment bir çok diğer marka araçta var. Servise sordum böyle bir şey var mı diye, baştan ne anlattığımı bile anlamadı, uzun uzun tarif ettikten sonra *abi kod numarası var mı sende*  diye bana sordu ! ... Böyle bir şeyi nereden bulabiliriz?

Saygılarımla.

« Son Düzenleme: 12 Ekim 2014, 22:23:12 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunu yine sadece servislerde bulabilirsiniz gibi geliyor. Tabi yurtdışı siteleri saymazsanız...

Çevrimdışı Turboordek

• Ucucu Madde
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bunun benzerini alexpress ten satın aldım ama gelemedi yanlış adrese göndermişler o yüzden alıp kalitesine bakamdım linki inceleyin isterseniz fiyatı uygun ama kalitesi orjinali ile aynı değildir birazdahada küçük gibi 15cmx8cm
farklı yerlerede bir kaç adet alınıp yapıştıralabilir

http://www.aliexpress.com/snapshot/6222329520.html

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Turboordek;481401
http://skodadop.com/en/yeti-/interer-yeti/dopolnitelnyj-karmashek-na-tonnel-kpp-original-shkoda-bezhevyj.html

Site guvenli ve fiyatlari makul. Kaput amortisoru ve far kasi aldim. Kargo 5-6 gunde elime ulasmisti.

Merhaba Ekrem bey,

Bu site Türkiye ye gönderi yapıyor mu? Siz ne zaman aldınız? Para birimleri Çekoslovak.
Üye mi olmuştunuz?
Saygılarımla

Çevrimdışı Turboordek

• Ucucu Madde
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;481423
Merhaba Ekrem bey,

Bu site Türkiye ye gönderi yapıyor mu? Siz ne zaman aldınız? Para birimleri Çekoslovak.
Üye mi olmuştunuz?
Saygılarımla

Merhaba. Site Turkiye'ye gonderi yapiyor. Ben alisveris yapai 2 ay oldu. Uye olmadan da siparis verilebiliyorsunuz. Ben uye olmamistim. Cek kronu tl nin yaklasik 1/10 u kadar. Yani orda gordugunuz 100 cek kronu 10 tl den biraz fazla yapiyor. Kargo ucretleri de bence makul seviyelerde.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Turboordek;481434
Merhaba. Site Turkiye'ye gonderi yapiyor. Ben alisveris yapai 2 ay oldu. Uye olmadan da siparis verilebiliyorsunuz. Ben uye olmamistim. Cek kronu tl nin yaklasik 1/10 u kadar. Yani orda gordugunuz 100 cek kronu 10 tl den biraz fazla yapiyor. Kargo ucretleri de bence makul seviyelerde.

Çok teşekkür ederim, sağolun
saygılarımla