škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gümüş, Gri Renk araç aksesuar

ozimos · 32 · 12338

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar arkadaslar.

Camların üst ve alt kısımlara krom nikelaj düşünüyorum. Beyaz araçlarda şık duruyor acaba aynı şıklık gümüş renklerde nasıl durur size sormak istedim?

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kromun modası çoktan geçti dostum, parlak siyah en güzeli...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozimos;481641
Selamlar arkadaslar.

Camların üst ve alt kısımlara krom nikelaj düşünüyorum. Beyaz araçlarda şık duruyor acaba aynı şıklık gümüş renklerde nasıl durur size sormak istedim?

Parlak siyah derken o nasıl ki ? Ben pek araştırma fırsatı bulamadım aslında ondan soruverdim genelde krom aksesuarlar kullanılıyor diye

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozimos;481655
Parlak siyah derken o nasıl ki ? Ben pek araştırma fırsatı bulamadım aslında ondan soruverdim genelde krom aksesuarlar kullanılıyor diye

Piano Black :ok: Çok koyu griyse yakışır. Ama açık griyse Piano Black daha iyi olur

Çevrimdışı oslx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de tam pencere kenarlarına sipariş vermek üzereydim. 2013 ler ile karşılaştırınca 2014 ler biraz sönük duruyor gibi gelmişti krom yönünden.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;481659
Piano Black :ok: Çok koyu griyse yakışır. Ama açık griyse Piano Black daha iyi olur

Alperen hocam bu piano black çıtaları nereden bulabilirim ?

Çevrimdışı BL@DE

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba bizim araç gümüş gri krom aksesuarın modası Emre hocamında dediği gibi çoktan geçti piano black en ideali mesela ben aynaları piano black kaplattım sunroof ile birlikte gümüş griye çok yakıştı sizede tavsiye ederim. Cam kenarları için krom illa yapacaksanız sadece alt kısma yapın derim komple yapmak aracı süperb havasına sokup sportifliğini bozuyor bence.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozimos;481669
Alperen hocam bu piano black çıtaları nereden bulabilirim ?

O konuda bilgim yok ama çıta yok diye biliyorum. Boya veya folyoyla yapılır :ok:

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah Allah, benim Octi de camların alt kısmında orj olarak krom çıta var zaten, hatta kapı kenarlarındaki (ön ve arka kapının birleştiği orta bölüm) kaplama da piano black.

Eğer donanım farkı varsa bilemiyorum. Bence en güzeli orjinalindeki gibi. Yani alt kısımlar krom, üst ve yanlar parlak siyah. Siz de bu şekilde yaptırabilirsiniz. Piano black için genellikle boya değil de folyo kaplama yapılıyor

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Can Bey 2014 modellerde SW hariç hiçbir modelde krom çıta yok, kaldırdılar maalesef.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2014, 14:03:15 Gönderen: simurgson »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hmm, böyle saçma şeyler yapıyorlar malesef. O çıtanının maliyeti nedir ki aslında? Aynı durum opel de de olmuştu. 2009 Edition Insignia larda krom çıtalar ve sis çerçeveleri varken 2010 dan itibaren kaldırmışlardı

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BL@DE;481671
Merhaba bizim araç gümüş gri krom aksesuarın modası Emre hocamında dediği gibi çoktan geçti piano black en ideali mesela ben aynaları piano black kaplattım sunroof ile birlikte gümüş griye çok yakıştı sizede tavsiye ederim. Cam kenarları için krom illa yapacaksanız sadece alt kısma yapın derim komple yapmak aracı süperb havasına sokup sportifliğini bozuyor bence.

hm hocam inanın aracınızı çok merak ettim ayna kısmını falan fotoğrafını atabilir misiniz fikrim olması açısından ?

Çevrimdışı yyildirayy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
krom pencere çerçeveleri beyaz ve siyah renk araçta güzel duruyor

Bence

Çevrimdışı Emre44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kaplamacılardan bakın kaplama yapilabilirse olabilir veya boyanabilir