škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aux & usb

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Horilus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ortalıkta cihazlar kablolar dolaşsın istemiyorum. Ben bunun bir çözümü olacağına inanıyorum. Data aktarımı yapmayan bir USB kablo bence işi çözer ama o kablodan nerede buluruz.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Data aktarımı yapmayan usb kablosuyla da çözemezsiniz çünkü;
Müzik sisteminin USB ucundaki voltaj da diğerleri gibi 5V dur ama amper değeri düşüktür, yani flash diskten müzik dinleyebilirsiniz ama 2,5 luk HDD gibi daha fazla akım çeken bir disk bağlayamazsınız, 3,5 luk HDD bağlayabilirsiniz ama elbette voltaj girişi ayrı bir kaynaktan olabilir...bu yüzden telefon, tablet vs.. şarjı da yapamazsınız.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı brhngny

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,

bende 2012 Radip 1.4 TSI Elegance var. Adireksiyonda bluetooth tuşu var ama aktif değil. USB, AUX çıkışı yok. Taktırmak için bir çok servis ile görüştüm. Hepsi necvox navgasyonlı radyo CD çalar önerdi. Bu özellikler aktif olurken, geri görüş kamerası da bağlanıyor. 2000-2500TL arası fiyat çektiler.

Çevrimdışı eyupsag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba:
2013 model rapidlerin usb si yok teybin arkasına bi kablo talıyormuş ama usb yi cd gibi gösterenlerden değil zaten hali hazırda swing teypte usb alt yapısı hazırmış ancak nasıl bi kablo olduğunu buşamadım. bilen duyan arkadaşlar var mı

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hazır denilen alt yapı; ''cd changer kontrolü'' dür, bu portun R,L ve şasisini kullanırsanız ''AUX'', uyumlu simulator cihazı bağlarsanız ''USB'' çalar hale gelir.

Çevrimdışı eyupsag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;544975
Hazır denilen alt yapı; ''cd changer kontrolü'' dür, bu portun R,L ve şasisini kullanırsanız ''AUX'', uyumlu simulator cihazı bağlarsanız ''USB'' çalar hale gelir.

peki bu işe yarayan hazır bi kablo var mı?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen...fabiadan superb e kadar tüm sistemlere uyar.