škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aux & usb

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onderr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar cuma günü servise gittim aux ve usb soketi taktırmaya sadece işçilik parası istediler taktırdım şimdilik sorunu yok taktırmak isteyenler servise gitmenizi tavsiye ederim

Çevrimdışı krutzo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ne kadar a taktilar  hocam. Takılan soketi resmini koyabilir misin ?
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2014, 13:14:16 Gönderen: krutzo »

Çevrimdışı arafilboylu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zülküff

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar elegance lerde aux ve usb girisi var vitesin onundeki bolumde

Çevrimdışı krutzo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zülküff;482001
Arkadaslar elegance lerde aux ve usb girisi var vitesin onundeki bolumde

2014 modellerde var 2013 modellerde yok maalesef

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece işçilik fiyatı derken 2014'ler de olup da 2013'ler de olmadığı için mi? Birde ne kadara taktırdınız?

Çevrimdışı onderr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin araçlarda bu donanım sadece kablodan ibaret, yani sistem tümleşik...bu yüzden aldıkları para fazla bile o kabloya,
bizim arabalarda böyle bir sistem yok ve cd changer kontrolünü 150 liralık böyle bir aletle yaparak simüle ediyorlar, bizim müzik sistemi,  o aleti ''cd changer'' sanıyor.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;482836
Sizin araçlarda bu donanım sadece kablodan ibaret, yani sistem tümleşik...bu yüzden aldıkları para fazla bile o kabloya,
bizim arabalarda böyle bir sistem yok ve cd changer kontrolünü 150 liralık böyle bir aletle yaparak simüle ediyorlar, bizim müzik sistemi,  o aleti ''cd changer'' sanıyor.

Kablo mu? Orjinal usb aux soketi takmıyorlar mı? Ayrıca bugün oğuşlar otoya sordum adam henüz öyle bir çalışma yok dedi? Takmıyorlarmış yani. Anlamadım ben valla. Önder bey siz nerede taktırdınız birde skoda sitesindeki orjinal soketten mi taktılar?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kablo derken tabii ucundaki soket te beraber...

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende servisi aradım ama orjinal rapid aux girişi değilmiş kablolu olanlardanmış

Çevrimdışı Horilus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1 ay önce 2014 spaceback 1.2 tsi aldım. Aracın üzerinde orijinal USB&aux girişi var. Kabloyu ve telefonumu USB den şarj etmek için taktığımda şarj etmeye başlıyor fakat 15-20 sn sonra şarj duruyor. 10 sn sonra tekrar şarj etmeye başlıyor sonra tekrar tekrar... bu arada telefon ekranı sürekli açık kaldığından şarj olmuyor doğal olarak. Telefon ise bilgisayara bağlandı görünüyor. USBden müzik dinleme imkanı olduğu için böyle yapıyor ama şarj için çözüm bulamadım. Data aktarımı yapmaya çalışıyor, başarısız olunca tekrar deniyor. Telefondandır demeyin, başka telefonda da aynı hareketi yapıyor. Denediğim telefonlar Sony Z2 ve HTC One S. Fikri olan var mı? Sadece şarj eden ve data aktarımı olmayan bir kablo bulmak gerekir. Bu kablodan nereden bulabilirim.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2014, 12:22:56 Gönderen: Horilus »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Müzik sistemi USB sini şarj noktası olarak kullanamazsınız, durum normal.Çakmak prizini deneyin.