škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vag-com Uygulama ve Bilgilerizi Paylaşırmısınız!

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A7 de göstergelerin açılışta dibe gidip gelmesi gibi bir özellik Vag com ile açılabiliyor mu?

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;483683
A7 de göstergelerin açılışta dibe gidip gelmesi gibi bir özellik Vag com ile açılabiliyor mu?

Evet daha bugün açtırdım ve güzel çalışıyor

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passat-Tech bende açılıyor. Hiç mi açılmıyor, girişe/görüntülemeye mi izin vermiyor?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;483683

evet açılıyor kadran selamlama deniyor

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç açılmıyor ''This webpage has a redirect loop'' diye bir hata veriyor

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Ankara şaşmaz sanayide amerikan sinyal ve kadran selamlamayı açtırdım. Kadran selamlamanın videosunu henüz çekmedim ama sinyallerin fotoğrafları mevcut. Işığın şiddeti ayarlanabiliyor ben %30 yaptırdım

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;483700
Hiç açılmıyor ''This webpage has a redirect loop'' diye bir hata veriyor
Ben girebiliyorum. Direkt linke tıklamak yerine önce foruma girip, sonra vag-com alt konusuna girmeyi dener misin Hakan? Bakalım o zaman ne olacak?

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;483706
Ben girebiliyorum. Direkt linke tıklamak yerine önce foruma girip, sonra vag-com alt konusuna girmeyi dener misin Hakan? Bakalım o zaman ne olacak?

Olmuyor Ender abi. Sadece vag-com değil hiçbir konuya giremiyorum

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;483707
Olmuyor Ender abi. Sadece vag-com değil hiçbir konuya giremiyorum
Çok enteresan. Ben girebiliyorum. Ana sayfaya girebiliyor musun? Eğer anasayfaya girebiliyor, ama konulara giremiyorsan üye olmayanlara kapatmış olabilirler konuları. Eğer durum böyleyse üye olup dener misin?

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;483712
Çok enteresan. Ben girebiliyorum. Ana sayfaya girebiliyor musun? Eğer anasayfaya girebiliyor, ama konulara giremiyorsan üye olmayanlara kapatmış olabilirler konuları. Eğer durum böyleyse üye olup dener misin?

Üye olunca girebildim :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dediğim gibi diğer ana konudan devam edersek daha faydalı olur diye düşünüyorum...

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=28734

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ender eline ve yüreğine sağlık,konuya has özel bir başlık açman vag grubu aracı olan herkes için mükemmel bir kaynak olacak herkese hayırlı olsun yalnız bir ricam olacak senden ilk mesajında konu ile ilgili deneyim,bilgi,kılavuz ve kaynağı olan ve araçlarında uygulama aktif eden ve ettirenlerin detaylı paylaşımlarda bulunmalarını altını çizerek rica et ki zengin bir kaynak olsun öyle şunu yaptım bunu yaptırdım gibi paylaşımlar kalabalıkdan öte fayda sağlamıyor.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dr_enver;482969
arkadaşlar bugün itibariyle araçta 3 özelliği aktif ettim
kadran selamlama
geri viteste sağ aynanın düşmesi
klimanın otomatikte göstermesi
kullandığım kablo vcds 12.12 çinden getirtmiştim
bazı fonksiyonları mesela konfor flaşör sayısını 5 yapmama rağmen hala 3 kez yapıyor
alabileceği yakıt miktarını gösterme sitelerde bulunan haliyle benim programda görünmüyor muhtemelen farklı yazılmıştır. bulunca ekleyeceğim gözyaşı silme yaptım yine çalışmadı buldukça burdan paylaşacağım
kadran selamlama
select i seçiyoruz
buradan 17 instruments tıklıyoruz
gelen ekranda 07 coding seçeneğine tıklayınca ekran açılıyor orada coding helper tıklıyoruz
açılan ekranda byte 0 yazıyor bilgisayardan ok tuşları ile byte 1 e gelip
aşağıda bulunan bit 0 (arada staging yazıyor) tıklıyoruz ekranı kapatıp do it deyince işlem tamamlanıyor. anahtarı çıkarıp tekrar takınca çalışıyor
arkadaşlar mail adresinizi yazarsanız kodları gönderirim kolay gelsin
alışkanlık olmuş bende yazayım olası sorunlarda sorumluluk size ait

Enver bey paylaşım ve içten destek ve yardımlarınız için size çok teşekkür ederim mailinizide aldım çok çok teşekkür ederim elinize ve yüreğinize sağlık çok sağolunuz!!!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;483757
Ender eline ve yüreğine sağlık,konuya has özel bir başlık açman vag grubu aracı olan herkes için mükemmel bir kaynak olacak herkese hayırlı olsun yalnız bir ricam olacak senden ilk mesajında konu ile ilgili deneyim,bilgi,kılavuz ve kaynağı olan ve araçlarında uygulama aktif eden ve ettirenlerin detaylı paylaşımlarda bulunmalarını altını çizerek rica et ki zengin bir kaynak olsun öyle şunu yaptım bunu yaptırdım gibi paylaşımlar kalabalıkdan öte fayda sağlamıyor.
Ben oraya yazmıştım, ama dediğiniz gibi siyah ve altı çizili yaptım:)

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;483759
Enver bey paylaşım ve içten destek ve yardımlarınız için size çok teşekkür ederim mailinizide aldım çok çok teşekkür ederim elinize ve yüreğinize sağlık çok sağolunuz!!!

ben teşekkür ederim dileklerin için takıldığın yer olursa yardımcı olmaya çalışırım