škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sizce nasıl ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı singlewolf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam foruma yeni üye oldum..parama göre bi fabia almayı düşünüyorum..sizce şu araç nasıl ?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2004-101-bg-fabia-uygun-fiyat-acil-satilik-184077132/detay/

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her 2 araçta sizi üzer. 2. ilanda 2009 da km 169.000, sene 2014 ve bitiyor Ortalama 15.000 km yapılsa 235.000'i geçmiştir. İlk ilandaki ise masrafı çok gözüküyor.

Çevrimdışı singlewolf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dediğiniz gibi 2. ilanda kilometre aşırı yüksek görünüyor..ilk ilanıda aradım hasar kaydının 17bin olduğunu ama aracın takla veya şasede oynama olmadığını söyledi.mekanik olarak her şeyini yaptım diyor..belden aşağı boya ve kapı kilitleri onarılmalı diyor..

sizce söylendiği gibi mekanik yada elektronik sorunu yoksa geri kalanlar çok masraf açarmı bana çünki elimdeki para ancak böyle bir araca yetiyor ve fabia almayıda çok istiyorum..

Çevrimdışı Kefren

• Skoda Sevdalısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende her ikisini de tavsiye etmem.aldıktan sonra başına çok iş açar bu araçlar.bence bütçenize uygun temiz masrafsız araç alın daha iyi olur

Çevrimdışı yyildirayy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
az paraya iyi araç almak insanı sonra üzer

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: singlewolf;482397
dediğiniz gibi 2. ilanda kilometre aşırı yüksek görünüyor..ilk ilanıda aradım hasar kaydının 17bin olduğunu ama aracın takla veya şasede oynama olmadığını söyledi.mekanik olarak her şeyini yaptım diyor..belden aşağı boya ve kapı kilitleri onarılmalı diyor..

sizce söylendiği gibi mekanik yada elektronik sorunu yoksa geri kalanlar çok masraf açarmı bana çünki elimdeki para ancak böyle bir araca yetiyor ve fabia almayıda çok istiyorum..
@singlewolf,
17.000 TL' lik hasar oldukça büyük hasar.Kesinlikle bu aracın Motor kabini ön konsolun ve iç ve dış çamurlukların (Özellikle) değiştiğini gösterir Mantıken önden kafadan yemiş diyebilirim. Özellikle fotograflarda sağ çamurluk Motor kaputu uyumsuzluğu ve açıklığı çok belli. kapı kilitleri ya mekanik sorunludur yada konfor ünitesi sorunludur. Bilemezsiniz.
Hiçbir şekilde bu aracın size tat vereceğini düşünemiyorum. Yinede siz bilirsiniz, bu yaştaki ama kaportası temiz sayılabilecek 140-160.000 kmde bir Fabia 1' in bu günkü normal piyasa deperi 17-18.000 den aşağı değil.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer araç bir defada bu kadar hasar aldıysa sorun buyuktur.2 defa kaza yaptıysa toplamı o kadarsa durum değişir.Benim octi de toplam 10.000 tl ye yakın masraf var hasar yani ama 2 defa kaza oldu ikiside önden çamurluk, kapu, far ve tampon sis farı panjur.Şaseye dokunmadığından ciddi hasar sayılmaz.Ama yinede hasarlı araç nihayetinde.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı singlewolf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yorumlar için teşekkürler..aracın plakasından sorgulama yaptım.toplamda 5 adet kaza olduğu yazıyor 2007,2008,2010,2013,2014 olarak en alttada 17.000 yazıyor.bu tek kazadamı yoksa tüm kazaların toplamı olduğunumu gösterir bilemedim ..bu fiyatlarda bi kaç araç daha var ama onlarda aynı şekil hasar kayıtlı ya kaporta hasarlı yada km ler 200 binin üzerinde ne yapsam fabia dan vazmı geçsem ?

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
17000tl son kazanın göstergesidir.
benim bu konudaki mantığım şudur arkadaşım.bu arabalardan birini alacak olsam hangisini neden alırım.bunu düşünürüm.
ve açıkcası ben bu iki aracı da almam.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iki arabada adama evlat olur. hemde hayırsız evlat babasını dövüp emekli maaşını alan evlat olur. o yüzden kesinlikle uzak durulmalı.