škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yenı kasa mı gelıyor ?

Selo · 9 · 3536

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaslar
Forumda 6.ayda bı konu paylasılmıs.Bende foruma yenı uye oldugum ıcın pek bır bılgım yok. 2015 model octavıa kasası degısıcek yada makyaj olarak gelıcek dıyenler var.Bu durumdan haberı yada bır bılgısı olan var mıdır ? Cunku Kasım ayı gıbı octavıa optımal dızel otomatık almayı dusunuyorum.Sımdıden ılgılendıgınız ıcın tsk ederım.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Merhaba,burda olanlar tahmin çünkü benim bildiğim skoda'dan bir açıklama yok ama 2015 gibi makyaj yer

Çevrimdışı yyildirayy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kasa 2013 de değişti
Kasa değişikliği olacağını sanmam, makyaj konusu da ancak tahmin yürütülür

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Simdi siparis verseniz de gelecek araclar bu sekilde helecek. Makyaj ancak 2015 in son donemlerinde gelirse gelir

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makyaj için oto siteleri genellikle yol testinde filan kamuflajlı yakalıyorlar. Ama octavia için böyle haberlere hiç denk gelmedim.

2015 için ben makyaj beklemiyorum.

Çevrimdışı Selo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.arabalar.gen.tr/yeni-skod...yor-h4149.html

forumda gordugumu sormustum arastırdım sızlerlede paylasım 2015ortası yada son kısmında makyajlı octavıa gelebılırmıs.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2015 de makyajlansa da dediğim gibi olur. Düşünü aracın makyajlanması var, makyajlı halinin testleri var, sonrasında bu teste eğer hiç sorun çıkmazsa üretime geçmesi var. bunlar da öyle 2-3 ay da olacak şeyler değil.

Farklı kasa veya makyajlı versiyonun kameraya yakalanması o versiyonun hemen çıkacağı anlamına gelmiyor. belki adam 2016 çalışmalarına şimdi başladı ?

Benim tahminim makyaj olsa da saydığım sebeplerden bunu 2015 in ortası veya sonlarına doğru olacağı yönünde

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2013 sonunda çıkan bir araç ne makyaj görür, nede kasa değiştirir

Çevrimdışı samnoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bencede su an icin kasa degismez, makyaj olabilir ama oda 2015 sonu veya 2016 da