škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2006 model fabia 1.2 Direksiyon Pompası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı d_erkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar..2006 model 1,2 htp skoda fabiam var 130000 km de..aracımın sürekli direksiyon arıza lambası yanmaya başladı ve direksiyon çok aşırı sertleşti, ustaya gösterdim direksiyon pompası değişmeli dedi aküdeki sigortayı falanda attırmış şasi yapıyor dedi..servisi aradım orjinalinin 3500 tl civarında olduğunu söyledi..çıkma vs. bakayım dedim bulamadım ne yapacağımı bilemedim acil yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :(

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3500 tl dendiğine göre pompanın markası koyo, direksiyon kutusu ile beraber bu fiyat maalesef...en temizi hurdacılarda satılan çıkma ve garantili pompa almak.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;482833
3500 tl dendiğine göre pompanın markası koyo, direksiyon kutusu ile beraber bu fiyat maalesef...en temizi hurdacılarda satılan çıkma ve garantili pompa almak.
@Engin E. ve d_erkan,
Koyo'lar ucuz ve malesef kasıtlı ithal edilmiyor. Ayrıca eğer arıza açı sesöründe ise değişedebiliyor. http://www.altintaslardireksiyon.com/haberler-23-Skoda_Fabia_Koyo_Direksiyon_Pompasi.html%27%29
TRW ler pahalı ve kasıtlı olarak servisler TRW ile değiştiriyorlar.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;482883
Trw nin mallari dandik olur genelde..
Benim 2. aracında pompası KOYO çıktı. Radyatör değişimi sırasında "su koyverirse TRW ile değişecek 4200 TL' yi bulur" demişlerdi. Bende ç.şşşşş...... çekmiştim. Zaten su koyverirse aracıda satar geçerim. Ne bu yaw. Bi orası kaldı delinmedik.:)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle