škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Önerisi...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selamun Aleykum arkadaşlar.octi 1.9 tdi collection plus aracın üstüne lada vega deneyimimizin üzerine tempra sw 1.6 ie slx macerasınında sonuna geldik tempra aracımızı satıyoruz ve yerine max 30 bin tl civarında bir araç arıyoruz. octi deneyiminden sonra birçok araç bizitatmın etmedi işin doğrusu aklımızda vectra c kasa 1.6 benzinli araç var ama sizin önerileriniz ne olur biraz donanımlı olması tercihimiz şimdiden teşekkür ederim. tempra aracını düşünenler için link ekliyorum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-temiz-beyaz-orjinal-tempra-sw-1.6-ie-slx-184912294/detay

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octi coll plus dan sonra hiçbir araba tatmin etmez, mecbur MK1 bile olsa SuperB olmalı...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı karahan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;482972
octi coll plus dan sonra hiçbir araba tatmin etmez, mecbur MK1 bile olsa SuperB olmalı...

:ok: bencede superb iyi bir secim olacaktır.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A5 kasa 1.9 tdi kullanıyorum. Gayet memnunum.Oneririm.
Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmis.Belki benimki de öyledir.
Amam Maximum 30 bin lira ise ne düzgün superb ne de octavia eder biraz daha üzerine çıkmak lazım.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 motorlu vectra yada o sinifta bir arac düsünmeyin. hem cekmiyor hemde cok yakiyor

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
superblere baktım ama pek temizini bulamadım işin doğrusu temiz olanlarda fiyatlar normal olarak biraz fazla collection plus baktım tekrar ama onunda temizi pek yok piyasada en azından dizeli ama benzinliler mevcut onlarıda değerlendirmeye alıcaz gibi :)